Jídelna
Celkem 990 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka, nohy černý kov (HC-465 GREY2)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K377 šedá
2 - 3 týdny
1 859 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K417 hořčicovávelvet
2 - 3 týdny
1 046 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Jídelní stůl z masivu
Spinvalis WALLIS STANDARD 200x100 - dub olej/lak
Doprava zdarma
skladem
14 290 Kč
| Barva desky: | Divoký dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Klasický |
Moderní jídelní židle
Halmar K453 námořnická
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K519 šedá
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K520 nohy - černá, sedák - černá
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K66 bordó, rám zlatá
2 - 3 týdny
1 046 Kč
| Barva primární: | Červená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar FLORIAN rozkládací deska - bílá, nohy - bílá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 405 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 160-228 |
Moderní jídelní stůl
Halmar RINGO barva deska dub artisan, nohy - černá (102-142x102x76 cm) (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 379 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 102-142 |
Barová židle
Halmar H103 tmavě zelená
2 - 3 týdny
2 174 Kč
| Barva: | Zelená |
| Barva sedáku: | Zelená |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K546 hořčicová (2 karton)
2 - 3 týdny
2 103 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar HORIZON šedá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
14 813 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 120-180 |
Moderní jídelní stůl
Halmar MIYAKI deska - dub přírodní, noha - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
14 519 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar PERONI rozkládací dub zlatá - bílá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
13 716 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 100.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar ARAMIS deska - teraco, nohy - bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 643 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, modrá sametová látka, nohy černý kov (CT-281 BLUE4)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, hnědá látka cowboy, nohy černý kov (CT-281 BR3)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic krémová manšestrová látka, 360° vratný mechanismus, černý kov (DCH-D1332 CRM2)
skladem CEN
3 591 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, šedá, manšestrová látka, HC-X1128 GREY2 (HC-X1128 GREY2)
skladem CEN
2 691 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Moderní jídelní židle
Signal Berry Brego, barva Curry 68
skladem
2 190 Kč
| Barva primární: | Žlutá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
