Jídelna
Celkem 990 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, černá vintage látka, dubové nohy, otočný mechanismus (HC-539 BK3)
skladem CEN
2 490 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K559 šedá
2 - 3 týdny
2 083 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar FLORIAN rozkládací deska - dub artisan, nohy - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 405 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-228 |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DARIUSZ dub sonoma / tap: Inari 23
2 - 3 týdny
1 524 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO dub medový / tap. Inari 95 (tmavě grafit)
2 - 3 týdny
3 018 Kč
| Barva kostry: | Dub |
Moderní jídelní stůl
Halmar PERONI rozkládací bílá mramor - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
13 716 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 100.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar GIOVANI kulatý, deska - zelená mramor, nohy - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 770 Kč
| Barva desky: | Zelená |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 135.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K546 béžová (2 karton)
2 - 3 týdny
2 103 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar HORUS stůl (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 877 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 126-206 |
Moderní jídelní stůl
Halmar MAURYCY barva dub sonoma / bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 952 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 118-158 |
Barová židle
Halmar H96 šedá
2 - 3 týdny
1 422 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní stůl
Halmar HALIFAX beton (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 497 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Halmar K560 židle hořčicová
Halmar K560 židle hořčicová
2 - 3 týdny
803 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K558 židle béžová
2 - 3 týdny
1 372 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar CAPITAL 160-200 cm, dub zlatá / černá (2 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 327 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-200 |
Moderní jídelní židle
Halmar K541 židle přírodní / šedá
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka cowboy, nohy černý kov (CT-281 GREY3)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic šedá látka, 360° vratný mechanismus, černý kov (DCH-D1320 GREY2)
skladem CEN
3 591 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar MELTON 200-300x101x76 cm světlý ořech (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
25 278 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 200-300 |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní kulatý, 120x75 cm, MDF divoký dub, černé kovové nohy (HT-F4120 OAK)
skladem CEN
2 890 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní stůl
Autronic 180x90cm, mdf, old wood, HT-F4318 OLW
Doprava zdarma
skladem CEN
5 841 Kč
| Rozklad: | Ne |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
