Jídelna
Celkem 990 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, modrá látka, černé kovové nohy (DCL-193 BLUE2)
skladem CEN
1 190 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K384 šedá / černá
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO dub medový / tap. Inari 95 (tmavě grafit)
2 - 3 týdny
3 018 Kč
| Barva kostry: | Dub |
Moderní jídelní stůl
Halmar HALIFAX beton (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 497 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K499 béžová
2 - 3 týdny
1 981 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěný jídelní stůl
G+K Meble III WZ-0169 (1031691901) (2 karton)
Doprava zdarma
skladem
25 704 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Klasický |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar ROBINSON, béžová mramor / cappuccino / černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
17 658 Kč
| Barva desky: | Béžová |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 160-200 |
Barová židle
Halmar H121 barová židle nohy - černá, sedák - béžová
2 - 3 týdny
2 032 Kč
| Barva: | Béžová |
| Barva sedáku: | Béžová |
| Barva kostry: | Černá |
Barová židle
Halmar H95 barová židle skořicová
2 - 3 týdny
1 402 Kč
| Barva: | Skořicová |
| Barva sedáku: | Skořicová |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K558 židle béžová
2 - 3 týdny
1 372 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 200x100x77 cm, MDF deska, 3D dekor ořech. (HT-W1578 WAL)
Doprava zdarma
skladem CEN
6 990 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 200.00 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, lanýžová látka, nohy bukové dřevo (CT-751 LAN2)
skladem CEN
1 341 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelený samet, černá pohupová podnož (DCL-D1275 GRN4)
skladem CEN
1 791 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic šedá látka, 360° vratný mechanismus, černý kov (DCH-D1320 GREY2)
skladem CEN
3 591 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K365 grafitová
2 - 3 týdny
1 544 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic zelená látka, 360° vratný mechanismus, černý kov (DCH-D1328 GRN2)
skladem CEN
2 990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní kulatý, 120x75 cm, MDF divoký dub, černé kovové nohy (HT-F4120 OAK)
skladem CEN
2 890 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní židle
Autronic (HC-532 SIL2) šedá látka, otočný mechanismus 90°90° (LP), černý kov
skladem CEN
1 990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic černá, sametová látka, CT-V4081 BK4
skladem CEN
1 161 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic béžová, sametová látka, CT-V4081 CAP4
skladem CEN
1 161 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic 180x90cm, mdf, šedý dub, HT-F4318 GREY
Doprava zdarma
skladem CEN
5 841 Kč
| Rozklad: | Ne |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
