Jídelna
Celkem 1003 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, černá vintage látka, dubové nohy, otočný mechanismus (HC-539 BK3)
skladem CEN
2 961 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, modrá látka, nohy černý kov (CT-283 BLUE2)
skladem CEN
801 Kč
| Dekor: | Stabilní kovová podnož |
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Signal JILL Velvet béžová Bluvel 28
skladem
1 250 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DIEGO 3 dub medový / tap. velvet prošívané pruhy - MONOLITH 09 (světle hnědá)
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar WENANTY dub medový / morski
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 100 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar DICKSON rozkládací 150-210/90 cm, deska - přírodní, nohy - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 157 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 150-210 |
Moderní jídelní stůl
Halmar VISION bílá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 556 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 160-200 |
Moderní jídelní židle
Halmar K446 námořnická (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 869 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kredenc
G+K Meble I-P WZ-0159 dub (1031595301) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
24 669 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 148 cm |
Barová židle
Halmar H117 barová židle šedá
2 - 3 týdny
1 768 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K147 židle černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Halmar K480 židle šedá
2 - 3 týdny
2 184 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K416 židle béžová velvet
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Barová židle
Halmar H117 tmavě zelená)
2 - 3 týdny
1 768 Kč
| Barva: | Zelená |
| Barva sedáku: | Zelená |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K492 židle bílá
2 - 3 týdny
1 280 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K514 židle černá
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K533 židle olivová
2 - 3 týdny
2 469 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, hnědá látka, nohy bukové dřevo (CT-751 BR2)
skladem CEN
1 341 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K589 popelavá
2 - 3 týdny
1 534 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, šedá, manšestrová látka, HC-X1128 GREY2 (HC-X1128 GREY2)
skladem CEN
2 691 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic jídelní stůl 90x90cm, lamino, dub, HT-R5190 OAK
skladem CEN
2 390 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 90 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište