Jídelna
Celkem 990 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, lanýžová látka, kovová pohupová podnož, černý kov (DCL-414 LAN2)
skladem CEN
1 251 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, bílá koženka, šedý kov (DCL-377 WT)
skladem CEN
590 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 120x80x74 cm, MDF kovová kostrukce - bílý matný lak, dřevěné nohy (DT-304 WT)
skladem CEN
2 601 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní židle
Signal HUGO BREGO černá podnož/béžová typ. 31
skladem
2 761 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar BERLIN rozkládací 160/220 cm, deska - ořechová, rám - černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 264 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 160-220 |
Moderní jídelní židle
Halmar K450 hořčicová
2 - 3 týdny
1 290 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar VERTIGO rozkládací, deska - černá mramor, nohy - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
15 636 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 130 cm |
Dřevěná jídelní židle
Halmar CLARION 2 černá / tap: MONOLITH 37 (tmavě zelená)
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Barová židle
Halmar BORYS LOW bílá / tap. Inari 23
2 - 3 týdny
2 631 Kč
| Barva: | Bílá |
| Barva sedáku: | Béžová |
| Barva kostry: | Bílá |
Kredenc
G+K Meble IV WZ-0169 (1031690601) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
16 876 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 141 cm |
Moderní jídelní židle
Halmar K528 cappuccino
2 - 3 týdny
2 459 Kč
| Barva primární: | Cappuccino |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K559 židle béžová
2 - 3 týdny
2 083 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar VENOM 160-210/90 cm (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 404 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-210 |
Moderní jídelní židle
Halmar K494 židle šedá / černá
2 - 3 týdny
2 885 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 200x100x76 cm, MDF deska, 3D dekor dub san remo. (HT-W1578 SRE)
Doprava zdarma
skladem CEN
6 990 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 200.00 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, snadno čistitelná krémová látka, černý matný lak, kovové nohy (DCH-J2159 CRM2)
skladem CEN
1 390 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic krémová látka, 360° vratný mechanismus, černý kov (DCH-D1320 CRM2)
skladem CEN
3 591 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic 210x100cm, mdf, šedý dub, HT-F4321 GREY
Doprava zdarma
skladem CEN
6 741 Kč
| Rozklad: | Ne |
Moderní jídelní židle
Halmar K571 skořicová
2 - 3 týdny
2 865 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM VALE imitace kůže hnědá
Doprava zdarma
skladem
8 100 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Imitace broušené kůže |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM HYPE imitace kůže hnědá
Doprava zdarma
skladem
6 800 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Imitace broušené kůže |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
