Jídelna
Celkem 989 produktů
Barová židle
Halmar H95 námořnická
2 - 3 týdny
1 402 Kč
| Barva: | Modrá |
| Barva sedáku: | Modrá |
| Barva kostry: | černá |
Moderní jídelní stůl
Halmar COBALT barva dub wotan/černá
2 - 3 týdny
3 312 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar PERONI rozkládací dub zlatá - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
13 716 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 100.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar FANGOR rozkládací, deska - tmavě šedá, podstawa - černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
17 841 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 160-220 |
Moderní jídelní židle
Halmar K430 černá
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K543 olivová
2 - 3 týdny
2 195 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Set moderní jídelní stůl se židlemi
Halmar MALCOLM sestava + 4 židle dub sonoma
2 - 3 týdny
4 399 Kč
| Barva: | Dub |
| Barva desky: | dub sonoma |
| Barva sedáku: | dub sonoma |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar ELEFANTE obdelník rozkládací 160-240/100 dub přírodní (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
21 732 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-240 |
Moderní jídelní stůl
Halmar SORBUS rozkládací, deska - dub medový, nohy - dub medový (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 292 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 100-200 |
Moderní jídelní stůl
Halmar MAURYCY barva dub sonoma (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 952 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 118-158 |
Barová židle
Halmar H102 šedá
2 - 3 týdny
1 341 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Šedá |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar CALIBER bílá / dub san remo
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 386 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-200 |
Dřevěný jídelní stůl
G+K Meble I WZ-0169 (1031691701) (2 karton)
Doprava zdarma
skladem
20 736 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Klasický |
Kredenc
G+K Meble II-L WZ-0169 (1031690421) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
25 217 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 141 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, modrá látka, černý kov (DCL-E2008 BLUE2)
skladem CEN
1 701 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní stůl
Halmar CLEMENTE stůl deska - bílá mramor, nohy - zlatá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 323 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K548 židle hořčicová
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 90x90x74 cm, MDF - bílý matný lak, kovová kostrukce, dřevěné nohy (DT-306 WT)
skladem CEN
2 511 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 90 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, hnědá látka, nohy bukové dřevo (CT-751 BR2)
skladem CEN
1 341 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic 160x90cm, mdf, divoký dub, HT-F4316 OAK
Doprava zdarma
skladem CEN
5 391 Kč
| Rozklad: | Ne |
Moderní jídelní stůl
Autronic 160x90cm, mdf, šedý dub, HT-F4316 GREY
Doprava zdarma
skladem CEN
5 391 Kč
| Rozklad: | Ne |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
