Jídelna
Celkem 990 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah lanýžová látka, kov antracitový matný lak (DCL-397 LAN2)
skladem CEN
711 Kč
| Barva nohou: | Béžová |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah smaragdově zelená sametová látka, kovové nohy, černý matný lak (DCH-425 GRN4)
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 110 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, stříbrná látka, nohy černý kov (CT-283 SIL2)
skladem CEN
690 Kč
| Dekor: | Stabilní kovová podnož |
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K155 bílá
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Barva nohou: | Chrom |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DIEGO 3 dub medový / tap. velvet prošívané pruhy - MONOLITH 09 (světle hnědá)
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar GERARD2 dub sonoma / tap: Inari 23
2 - 3 týdny
1 900 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | 3D dub sonoma |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar EDGAR 2 kulatý, deska - bílá mramor, nohy - černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 160 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 100.00 |
Barová židle
Halmar H102 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 341 Kč
| Barva: | Zelená |
| Barva sedáku: | Zelená |
| Barva kostry: | Zelená |
Moderní jídelní židle
Halmar K535 šedá
2 - 3 týdny
2 032 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar DENVER, deska - bílá mramor, noha - bílá (3 Karton)
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 80.00 |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar DANCAN, bílá mramor / šedá / jasně šedá / černá (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
18 430 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 160-220 |
Barová židle
Halmar H118 šedá
2 - 3 týdny
3 078 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Černá |
Barová židle
Halmar H122 barová židle nohy - černá, sedák - béžová
2 - 3 týdny
2 032 Kč
| Barva: | Béžová |
| Barva sedáku: | Béžová |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K400 židle černá / přírodní / šedá
2 - 3 týdny
2 195 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K481 židle béžová
2 - 3 týdny
2 032 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Barová židle
Halmar H117 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 768 Kč
| Barva: | Zelená |
| Barva sedáku: | Zelená |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka, černý kov, otočný mechanismus 90°90° (LP) - funkce reset (DCH-W1117 GREY2)
skladem CEN
1 990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, krémová látka, černý kov, otočný mechanismus 90°90° (LP) - funkce reset (DCH-W1117 CRM2)
skladem CEN
1 990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K571 tmavě béžová
2 - 3 týdny
2 865 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic krémová látka, kovové nohy, 3D dekor dub (CT-394 CRM2)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní kulatý, 120x75 cm, MDF staré dřevo, černé kovové nohy (HT-F4120 OLW)
skladem CEN
2 890 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dřevo |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
