Jídelna
Celkem 990 produktů
Dřevěný jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní 200x100x75 cm, masiv dub, povrchová úprava olejem (DS-F200 DUB)
Doprava zdarma
skladem CEN
20 601 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Landhaus |
Moderní jídelní židle
Halmar K360 hořčicová
2 - 3 týdny
1 575 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K417 béžová velvet
2 - 3 týdny
1 046 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K450 béžová
2 - 3 týdny
1 290 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K514 bílá
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K549 béžová
2 - 3 týdny
1 372 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar MORETTI rozkládací deska - dub zlatá / šedá, nohy - antracit (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 687 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 118 - 148 |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar MASSIVE rozkládací 160-250x90x77 cm jasně dub/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
19 202 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ano |
| Styl: | Klasický |
Moderní jídelní stůl
Halmar BERTO deska - přírodní, noha - černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 906 Kč
| Barva desky: | Přírodní |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K520 nohy - černá, sedák - hořčicová
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar EDMONDO rozkládací dub přírodní (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
17 821 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-240 |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar XAVIER (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
16 591 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-250 |
Moderní jídelní stůl
Halmar MAURYCY barva bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 952 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 118-158 |
Moderní jídelní stůl
Halmar BONELLO deska - šedá mramor, nohy - zlatá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 375 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Dětská jídelní židle
Autronic Dětská židle, růžová síťovina, bílý plastový kříž, kolečka na tvrdé podlahy (KA-C801 PINK)
skladem CEN
1 611 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K498 židle cappuccino
2 - 3 týdny
2 865 Kč
| Barva primární: | Cappuccino |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, stříbrná CT-972 SIL2 (CT-972 SIL2)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Hnědá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar BASSO dub přírodní potah: CREMONA 14 (béžová)
2 - 3 týdny
3 414 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic černá, látka, CT-291 BK2
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM GAIA imitace kůže černá
Doprava zdarma
skladem
9 100 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Imitace broušené kůže |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
