Jídelna
Celkem 990 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, modrá látka, nohy černý kov (CT-283 BLUE2)
skladem CEN
690 Kč
| Dekor: | Stabilní kovová podnož |
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dřevěný jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní 160x90x75 cm, masiv dub, povrchová úprava olejem (DS-F160 DUB)
Doprava zdarma
skladem CEN
14 841 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Landhaus |
Barová židle
Halmar H112 šedá / zlatá (2 karton)
2 - 3 týdny
2 418 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Šedá |
Dřevěná jídelní židle
Halmar CADIZ dub přírodní / šedá
2 - 3 týdny
4 034 Kč
| Barva primární: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DARIUSZ 2 tmavý ořech
2 - 3 týdny
1 676 Kč
| Barva primární: | Ořech tmavý |
| Dekor: | Ořech |
| Materiál sedáku: | MDF |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DIEGO 2 černá / tap. velvet prošívané pruhy - MONOLITH 09 (světle hnědá)
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar GERARD2 dub medový / tap: Inari 91
2 - 3 týdny
1 900 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar BAROCK dřevěná židle bílá / šedá
2 - 3 týdny
1 636 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Barová židle
Halmar H101 barová židle černá
2 - 3 týdny
1 321 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Černá |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar HENDERSON stůl kulatý, ořechová (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
18 207 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Moderní |
Moderní jídelní židle
Halmar K529 židle bílá
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Barová židle
Halmar H123 šedá / ořechová
2 - 3 týdny
2 906 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Ořech |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka, černé kovové nohy (CT-W1077 GRN2)
skladem CEN
790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, krémová látka, šedé kovové nohy (DCL-379 CRM2)
skladem CEN
590 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K508 židle tmavě zelená
2 - 3 týdny
2 225 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Autronic Stůl jídelní, 140+40x85, bílá matná MDF deska, černé kovové nohy. (HT-W1630 WT)
Doprava zdarma
skladem CEN
8 890 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 140-180 |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 180x90x75 cm, MDF deska, dekor šedý dub, kovová noha ve tvaru hvězdy, černý lak (HT-F4618 GREY)
skladem CEN
4 790 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 180.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K590 olivová
2 - 3 týdny
2 093 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K583 ořech hnědá béžová
2 - 3 týdny
2 520 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Autronic 160x90cm, mdf, old wood, HT-F4316 OLW
Doprava zdarma
skladem CEN
5 391 Kč
| Rozklad: | Ne |
Moderní jídelní židle
Halmar K575 židle béžová
2 - 3 týdny
2 134 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
