Jídelna
Celkem 990 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, červená látka, černá kovová podnož (DCL-1031 RED2)
skladem CEN
590 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Barová židle
Halmar H120 nohy - zlatá, sedák - černá
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Černá |
Barová židle
Halmar H69 černá
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K332 nohy - černá, sedák - béžová
2 - 3 týdny
1 311 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar K502 přírodní
2 - 3 týdny
2 906 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Přírodní ratan |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DARIUSZ 2 bílá
2 - 3 týdny
1 676 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | MDF |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DIEGO dub medový / tap. Inari 91
2 - 3 týdny
2 144 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar GERARD2 tmavý ořech / tap: Torent béžová
2 - 3 týdny
1 900 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar VELO barva černá/béžová
2 - 3 týdny
3 190 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K536 olivová
2 - 3 týdny
2 195 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar MALAGA skořicová / tap: MAVEL 44 / STELAR 54
2 - 3 týdny
3 607 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Buk |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K554 židle hnědá / béžová
2 - 3 týdny
3 129 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K497 židle krémová
2 - 3 týdny
1 615 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, béžová látka, černý kov, otočný mechanismus 90°90° (LP) - funkce reset (HC-T1130 CAP2)
skladem CEN
1 521 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedý plast, čtyřnohá kvová podnož (CT-X7034 GREY)
skladem CEN
490 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar DERRICK rozkládací dub přírodní / černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 475 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-200 |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 220x90cm, dýha, barva ořech, kovová černá noha (HT-T1822 WAL)
Doprava zdarma
skladem CEN
8 990 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 220.00 |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar HILARIO stůl rozkládací, deska - béžová mramor, nohy - černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
18 766 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 180-260 |
Moderní jídelní židle
Autronic šedá látka, 360° vratný mechanismus, černý kov (DCH-D1345 GREY2)
skladem CEN
4 401 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 180x90cm, lamino, dub, HT-R5316 OAK
skladem CEN
4 790 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 180.00 |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar ALFREDO stůl rozkládací, bílý mramor černý (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 880 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 160-240 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
