Jídelna
Celkem 990 produktů
Moderní jídelní židle
Signal ALAN Velvet černá/ oliva Bluvel 77
skladem
990 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Velur |
Moderní jídelní židle
Halmar K499 černá
2 - 3 týdny
2 093 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar K396 ořechová / černá
2 - 3 týdny
2 855 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Ořech |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K478 černá - bílá
2 - 3 týdny
1 087 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar OLMO kulatý, ořech / černá (3 Karton)
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 90.00 |
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO 3 černá / tap. velvet pikowany Karo 4 - MONOLITH 37 (tmavě zelená)
2 - 3 týdny
3 414 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar WINDSOR rozkládací 160-240x90x76 cm barva tmavě dub/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
12 558 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-240 |
Barová židle
Halmar H114 šedá / ořechová
2 - 3 týdny
2 083 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Ořech |
Moderní jídelní židle
Halmar K527 židle hnědá / béžová
2 - 3 týdny
3 038 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Halmar K529 židle černá
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K554 židle šedá / j.šedá
2 - 3 týdny
3 129 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar VALENTINO stůl rozkládací jasně šedá/zlatá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
16 012 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 160-220 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá vodoodpudivá látka, černý matný lak, kovové nohy (DCH-J2139 GREY2)
skladem CEN
1 590 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 130x80x75 cm, MDF deska, dekor šedý dub, kov, černý lak (HT-F4413 GREY)
skladem CEN
2 990 Kč
| Šířka (cm): | 130 cm |
| Rozklad: | Ne |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 80x80x75 cm, masiv dub bílý, povrchová úprava olejem, nohy 8x8 cm (DS-H080 DUB)
Doprava zdarma
skladem CEN
7 011 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 80.00 |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar PIVOT 102-142x102x75 cm, pracovní deska - kašmír, nohy - přírodní
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 151 Kč
| Barva desky: | Kašmír |
| Dekor: | Dřevo |
| Šířka (cm): | 102-142 |
Moderní jídelní stůl
Halmar RUBEN barva pracovní deska - kašmír, nohy - přírodní (102-142x102x75 cm) (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 070 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 102-142 |
Moderní jídelní židle
Autronic růžová, manšestrová látka, DCH-V4009 PINK6
skladem CEN
1 791 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K573 židle popelavá
2 - 3 týdny
2 418 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic šedá, látka, DCL-F4062 GREY2
skladem CEN
1 341 Kč
| Barva nohou: | Hnědá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic 210x100cm, mdf, divoký dub, HT-F4321 OAK
Doprava zdarma
skladem CEN
6 741 Kč
| Rozklad: | Ne |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
