Jídelna
Celkem 990 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle krémová látka, područky, otočný mechanismus 180°, černý kov (HC-522 CRM2)
skladem CEN
1 690 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, béžová látka, černé kovové nohy (DCL-438 BR2)
skladem CEN
1 161 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Barová židle
Halmar H15 černá
2 - 3 týdny
1 575 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K333 jasně šedá / tmavě šedá
2 - 3 týdny
2 469 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K416 tmavě zelená velvet
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K442 hořčicová
2 - 3 týdny
2 428 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K474 krémová-zlatá
2 - 3 týdny
2 174 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K534 béžová
2 - 3 týdny
1 748 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar LOZANO rozkládací, černá mramor / ořechová (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 347 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 140 - 200 |
Moderní jídelní stůl
Halmar YOHANN dub san remo / černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 659 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 170 |
Moderní jídelní židle
Halmar K498 šedá
2 - 3 týdny
2 865 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K211 židle šedá (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 270 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní stůl
Halmar RONDO, deska - bezbarvá, nohy - zlatá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 840 Kč
| Barva desky: | Průhledná |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 110.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K453 židle béžová
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar KSAWERY barva dub (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 855 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K459 židle béžová (2 karton)
2 - 3 týdny
2 367 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar HILARIO rozkládací, deska - černá mramor, nohy - černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
18 766 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 180-260 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, 180° otočný mechanismus, lanýžová voděodolná látka, černý kov (DCH-P3174 GREY2)
skladem CEN
2 790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 120x80x75 cm, masiv dub bílý, povrchová úprava olejem, nohy 8x8 cm (DS-H120 DUB)
Doprava zdarma
skladem CEN
8 631 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K565 skládací, bílá
2 - 3 týdny
376 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K567 židle popelavá
2 - 3 týdny
1 382 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
