Jídelna
Celkem 990 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, stříbrná látka, černé kovové nohy (DCL-438 GREY2)
skladem CEN
1 161 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K332 nohy - černá, sedák - tyrkysová
2 - 3 týdny
1 311 Kč
| Barva primární: | Tyrkysová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K442 tmavě zelená
2 - 3 týdny
2 428 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K473 šedá
2 - 3 týdny
1 514 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K532 bílá
2 - 3 týdny
1 046 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar WILLIAM bílá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 690 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Rozklad: | Ano |
| Styl: | Moderní |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DIEGO bílá / tap. Inari 91
2 - 3 týdny
2 144 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar AMBROSIO kulatý, deska - sklo, noha - černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 840 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 90.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K480 tmavě zelená
2 - 3 týdny
2 184 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar PATRIZIO rozkládací deska - tmavě šedá, noha - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
20 188 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Černý |
| Šířka (cm): | 160-200 |
Moderní jídelní stůl
Halmar KSAWERY barva bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 855 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar TIAGO 2 rozkládací 140-220/80 deska: dub, nohy: dub (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 640 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 140-220 |
Moderní jídelní židle
Halmar K561 hořčicová
2 - 3 týdny
1 229 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar LUCIANO rozkládací (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
24 282 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 90.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K542 židle šedá
2 - 3 týdny
2 621 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar BRUNO kulatý, bílá mramor / ořechová (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 343 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jidelní, šedá látka, černá kovová noha (DCL-X7129 GREY2)
skladem CEN
990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Halmar RAYMOND 2, deska - bílá mramor, nohy - zlatá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 227 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 100.00 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, béžová látka, černé kovové nohy (HC-462 BG2)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic 110x70x75cm, mdf, travertin, GDT-202 TRV
skladem CEN
1 390 Kč
| Barva desky: | Travertin |
| Dekor: | Dřevo |
| Šířka (cm): | 100.00 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
