Jídelna
Nejprodávanější produkty v kategorii Jídelna
| 1 |
|
Autronic Jídelní židle, cappuccino látka, kov matný cappuccino (DCL-397 CRM2) |
skladem CEN
|
711 Kč | |
| 2 |
|
Halmar HUBERT8 dub sonoma / tap: Inari 23 |
2 - 3 týdny
|
1 524 Kč | |
| 3 |
|
Halmar LUNGO zlatá antiková / hnědá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
6 868 Kč |
Celkem 990 produktů
Barová židle
Halmar H46 bílá-černá
2 - 3 týdny
2 245 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | stříbrná |
Moderní jídelní židle
Halmar K450 černá
2 - 3 týdny
1 290 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DARIUSZ tmavý ořech / tap: Lars 07
2 - 3 týdny
1 524 Kč
| Barva primární: | Ořech tmavý |
| Dekor: | Ořech |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO 2 dub medový / tap. MONOLITH 37 (tmavě zelená)
2 - 3 týdny
3 231 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Barová židle
Halmar H96 námořnická
2 - 3 týdny
1 422 Kč
| Barva: | Modrá |
| Barva sedáku: | Modrá |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní stůl
Halmar NORD bílá-černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 845 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Lesk |
| Šířka (cm): | 140-180 |
Moderní jídelní stůl
Halmar TIAGO 2 rozkládací 140-220/80 deska: bílá, nohy: bílá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 640 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Třešeň |
| Šířka (cm): | 140-220 |
Moderní jídelní stůl
Halmar VISION bílá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 556 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 160-200 |
Kredenc
G+K Meble III WZ-0169 (1031690501) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
35 413 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 141.2 cm |
Moderní jídelní židle
Halmar K532 khaki
2 - 3 týdny
1 046 Kč
| Barva primární: | Khaki |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Barová židle
Halmar H117 barová židle šedá
2 - 3 týdny
1 768 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K543 židle béžová
2 - 3 týdny
2 195 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K551 židle tmavě zelená
2 - 3 týdny
2 855 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní 140x80, MDF, bílá matná deska, kovové nohy v barvě dubu. (HT-W1214 WT)
skladem CEN
1 590 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 140.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar FERNANDO stůl rozkládací, deska - bílá mramor, nohy - černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
18 207 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 160-240 |
Moderní jídelní stůl
Halmar RUPERT ořech
2 - 3 týdny
4 318 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní židle
Autronic žlutá, manšestrová látka, DCH-V4009 YEL6
skladem CEN
1 791 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM CLOUD imitace kůže zelená
skladem
4 100 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Autronic modrá, manšestrová látka, DCH-V4009 BLUE6
skladem CEN
1 791 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Halmar FORUM stůl rozkládací, černý mramor černý (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
19 863 Kč
| Barva desky: | černá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 180-260 |
Moderní jídelní židle
Halmar K569 židle popelavá
2 - 3 týdny
864 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
