Jídelna
Nejprodávanější produkty v kategorii Jídelna
| 1 |
|
Autronic Jídelní stůl 120x75 cm, barva třešeň (BT-6957 TR3) |
skladem CEN
|
2 781 Kč | |
| 2 |
|
Halmar LOCARNO stůl, deska - ořechová, noha - černá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
6 462 Kč | |
| 3 |
|
Halmar LANCE stůl + 2 židle, bílá |
2 - 3 týdny
|
2 093 Kč |
Celkem 990 produktů
Barová židle
G21 Lima látková, black
skladem
1 290 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Chrom |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, světle šedá látka, černé kovové nohy (DCL-438 LAN2)
skladem CEN
1 161 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Barová židle
Halmar H97 černá / přírodní
2 - 3 týdny
1 473 Kč
| Barva: | Přírodní dekor |
| Barva sedáku: | Přírodní |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní stůl
Halmar JOSEPH rozkládací bílá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 047 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 150 - 190 |
Moderní jídelní židle
Halmar K385 jasně růžová / zlatá (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 768 Kč
| Barva primární: | Růžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K409 šedá
2 - 3 týdny
2 042 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K437 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 737 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K453 černá
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K460 růžová
2 - 3 týdny
1 758 Kč
| Barva primární: | Růžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K531 hořčicová
2 - 3 týdny
2 012 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar MORGAN kulatý dub zlatá / černá
2 - 3 týdny
4 176 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar TIZIANO rozkládací, deska - jasně šedá / tmavě šedá, nohy - tmavě šedá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
16 368 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Lesk |
| Šířka (cm): | 90.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K430 šedá
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar MAURYCY barva tmavý ořech (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 952 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 118-158 |
Moderní jídelní stůl
Halmar INFERNO rozkládací dub přírodní - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
23 531 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 100-300 |
Moderní jídelní židle
Halmar K535 béžová
2 - 3 týdny
2 032 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K537 židle krémová
2 - 3 týdny
1 859 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic (HC-532 BR2) hnědá látka, otočný mechanismus 90°90° (LP), černý kov
skladem CEN
1 990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar WILSON, pracovní deska - dub artisan černá, nohy - dub artisan černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 668 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120-158 |
Moderní jídelní židle
Autronic zelená, manšestrová látka, DCH-V4009 GRN6
skladem CEN
1 791 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic zelená, látka, CT-291 GRN2
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
