Jídelna
Nejprodávanější produkty v kategorii Jídelna
| 1 |
|
Autronic Jídelní židle, potah černá matná sametová látka, kovové nohy, černý matný lak (PIKA BK4) |
skladem CEN
|
1 790 Kč | |
| 2 |
|
Halmar FRYDERYK 160/240 cm barva bílá (160-240x90x74 cm) |
2 - 3 týdny
|
8 189 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Židle jídelní, zelená látka, černý kov (DCH-P3146 GRN2) |
skladem CEN
|
1 790 Kč |
Celkem 993 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, starorůžová sametová látka, kovová čtyřnohá podnož, černý matný l (DCH-421 PINK4)
skladem CEN
1 971 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle krémová látka, područky, otočný mechanismus 180°, černý kov (HC-522 CRM2)
skladem CEN
2 421 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dřevěný jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní 200x100x75 cm, masiv dub, povrchová úprava olejem (DS-F200 DUB)
Doprava zdarma
skladem CEN
16 990 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Landhaus |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá plastová skořepina, sedák ekokůže, nohy masiv přírodní buk (CT-771 GREY)
skladem CEN
770 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Halmar JOSEPH rozkládací bílá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 047 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 150 - 190 |
Moderní jídelní židle
Halmar K332 nohy - černá, sedák - tyrkysová
2 - 3 týdny
1 311 Kč
| Barva primární: | Tyrkysová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K392 šedá / hnědá (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 748 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K426 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K450 šedá
2 - 3 týdny
1 290 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K509 šedá
2 - 3 týdny
1 351 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K531 šedá
2 - 3 týdny
2 012 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar WILLIAM bílá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 690 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Rozklad: | Ano |
| Styl: | Moderní |
Moderní jídelní židle
Halmar K430 šedá
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar NORD bílá-černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 845 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Lesk |
| Šířka (cm): | 140-180 |
Moderní jídelní stůl
Halmar MAURYCY barva tmavý ořech (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 952 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 118-158 |
Moderní jídelní stůl
Halmar SMART dub přírodní/černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
26 609 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 170-250 |
Moderní jídelní stůl
Halmar KSAWERY barva bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 855 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K515 přírodní
2 - 3 týdny
1 687 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Barva nohou: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K497 židle krémová
2 - 3 týdny
1 615 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, bílá látka, čtyřnohá kovová podnož, černý mat (DCL-X7015 WT2)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar ALFREDO stůl rozkládací, bílý mramor černý (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 880 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 160-240 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište