Jídelna
Nejprodávanější produkty v kategorii Jídelna
| 1 |
|
Autronic jídelní židle, látka hnědá, bílé prošití / chrom (HC-486 BR3) |
skladem CEN
|
1 431 Kč | |
| 2 |
|
Halmar K332 nohy - černá, sedák - růžová |
2 - 3 týdny
|
1 311 Kč | |
| 3 |
|
Halmar K500 béžová / černá |
2 - 3 týdny
|
2 113 Kč |
Celkem 990 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah bílá ekokůže, černé prošití, kovová čtyřnohá chromovaná pod (HC-484 WT)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Halmar JACKSON deska - dub zlatá, noha - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 812 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar RICARDO rozkládací šedá mramor (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
13 929 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar LAMELLO rozkládací 160-210/90 cm dub artisan/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 500 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-210 |
Dřevěná jídelní židle
Halmar CITRONE dub medový / tap: INARI 91
2 - 3 týdny
1 920 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar XARELTO rozkládací dub lancelot - bílá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 070 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 130-175 |
Moderní jídelní židle
Halmar K410 růžová velvet
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva primární: | Růžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar GRACJAN barva dub sonoma / bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 993 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 80 - 160 |
Moderní jídelní stůl
Halmar SMART dub přírodní/černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
26 609 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 170-250 |
Moderní jídelní židle
Halmar K506 vícebarevná
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Vícebarevná |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěný jídelní stůl
G+K Meble III WZ-0159 dub (1031591701) (2 karton)
Doprava zdarma
skladem
28 056 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Klasický |
Barová židle
Halmar H95 barová židle hořčicová
2 - 3 týdny
1 402 Kč
| Barva: | hořčice |
| Barva sedáku: | Hořčicová |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, 180° otočný mechanismus, lanýžová voděodolná látka, černý kov (DCH-P3170 LAN2)
skladem CEN
2 871 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar SANDOR 2 černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
14 356 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 160-220 |
Moderní jídelní stůl
Autronic jídelní stůl 90x90cm, lamino, šedý dub, HT-R5190 GREY
skladem CEN
2 781 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 90 cm |
Moderní jídelní židle
Halmar K492 židle šedá
2 - 3 týdny
1 280 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Autronic Jídelní stůl rozkládací 160-240x90 cm, lamino, dub, HT-R5624 OAK
Doprava zdarma
skladem CEN
8 990 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-240 |
Moderní jídelní židle
Halmar K568 popelavá
2 - 3 týdny
2 418 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM NAPOLEON imitace kůže černá
skladem
4 100 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Imitace broušené kůže |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Signal Borgo Raven, barva šedá 07
skladem
2 990 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM CLOUD imitace vintage světle hnědá
Doprava zdarma
skladem
5 840 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
