Jídelna
Nejprodávanější produkty v kategorii Jídelna
| 1 |
|
Autronic Jídelní židle, cappuccino látka, kov matný cappuccino (DCL-397 CRM2) |
skladem CEN
|
711 Kč | |
| 2 |
|
Halmar HUBERT8 dub sonoma / tap: Inari 23 |
2 - 3 týdny
|
1 524 Kč | |
| 3 |
|
Halmar LOCARNO stůl, deska - ořechová, noha - černá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
6 462 Kč |
Celkem 1003 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle - černá látka Cowboy v dekoru broušené kůže, kovová chromovaná podnož (HC-483 BK3)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 110 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah černá sametová látka, kovové nohy, černý matný lak (DCH-425 BK4)
skladem CEN
1 790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 110 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, modrá látka, nohy černý kov (HC-465 BLUE2)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K365 modrá
2 - 3 týdny
1 544 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K436 šedá/zlatá
2 - 3 týdny
2 327 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K455 šedá)
2 - 3 týdny
1 890 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K519 hořčicová
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K520 nohy - černá, sedák - černá
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K549 olivová
2 - 3 týdny
1 372 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar PASCAL bílá - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 026 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Lesk |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar COBALT barva dub wotan/černá
2 - 3 týdny
3 312 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO dub medový / tap. Inari 22 (jasně beż)
2 - 3 týdny
3 018 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar PERONI rozkládací bílá mramor - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
13 716 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 100.00 |
Barová židle
Halmar H110 krémová / ořechová
2 - 3 týdny
2 520 Kč
| Barva: | Krémová |
| Barva sedáku: | Krémová |
| Barva kostry: | Ořech |
Moderní jídelní stůl
Halmar HORIZON šedá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
14 813 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 120-180 |
Moderní jídelní židle
Halmar K537 šedá
2 - 3 týdny
1 859 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar ELEFANTE kulatý dub přírodní (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
15 057 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar LUCIANO rozkládací (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
24 282 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 90.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar MAURYCY barva dub sonoma / bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 952 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 118-158 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, hnědá látka cowboy, nohy černý kov (CT-281 BR3)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar SORENTO stůl rozkládací béžová mat (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
13 726 Kč
| Barva desky: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál desky: | MDF |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište