Jídelna
Nejprodávanější produkty v kategorii Jídelna
| 1 |
|
Autronic Jídelní stůl 160x90x76 cm, deska s dekorem dub, černá kovová podstava (AT-3018 OAK) |
skladem CEN
|
3 990 Kč | |
| 2 |
|
Halmar K247 bílá-dub medový |
2 - 3 týdny
|
1 595 Kč | |
| 3 |
|
Halmar CITRONE dub sonoma / tap: INARI 23 |
2 - 3 týdny
|
1 920 Kč |
Celkem 990 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah černá sametová látka, kovová 4nohá podnož, černý lak (DCH-421 BK4)
skladem CEN
1 971 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Barová židle
G21 Orbita black, koženková
skladem
1 290 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Chrom |
Barová židle
G21 Lima látková, gray
skladem
1 290 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Chrom |
Barová židle
Halmar H103 šedá
2 - 3 týdny
2 174 Kč
| Barva: | Šedý |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Šedá |
Barová židle
Halmar H88 rám - černá, čalounění - hnědá
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Barva sedáku: | Hnědá |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar MUSCA deska - šedá mramor, noha - jasně šedá / zlatá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
15 789 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 120-160 |
Moderní jídelní židle
Halmar K557 jasně béžová
2 - 3 týdny
1 930 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Barová židle
Halmar H122 barová židle nohy - černá, sedák - šedá
2 - 3 týdny
2 032 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K552 židle šedá
2 - 3 týdny
1 748 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar SORBUS stůl rozkládací, deska - bílá, nohy - bílá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 292 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 100-200 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka, černý kov, otočný mechanismus 90°90° (LP) - funkce reset (HC-T1130 GREY2)
skladem CEN
1 521 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka, čtyřnohá kovová podnož, černý mat (DCL-X7015 GRN2)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, cappucino látka, čtyřnohá kovová podnož, černý mat (DCL-X7015 CAP2)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, cappucino látka, černé kovové nohy (DCL-193 CAP2)
skladem CEN
1 190 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 130x80x75 cm, MDF deska, dekor staré dřevo, kov, černý lak (HT-F4413 OLW)
skladem CEN
2 990 Kč
| Šířka (cm): | 130 cm |
| Rozklad: | Ne |
Moderní jídelní židle
Halmar K365 černá
2 - 3 týdny
1 544 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K499 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 981 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, žlutá, sametová látka (DCH-421 YEL4)
skladem CEN
1 971 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 160x80cm, lamino, dub, HT-R5216 OAK
skladem CEN
2 890 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Moderní jídelní židle
Autronic hnědá, sametová látka, DCH-425 BR4
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 110 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic zelená, sametová látka, CT-V4081 GRN4
skladem CEN
1 161 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
