Jídelna
Nejprodávanější produkty v kategorii Jídelna
| 1 |
|
Halmar K491 plastik černá |
2 - 3 týdny
|
1 209 Kč | |
| 2 |
|
Halmar BACARDI rozkládací dub přírodní / černá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
10 130 Kč | |
| 3 |
|
Halmar STING deska - přírodní, noha - bílá (3 karton) |
2 - 3 týdny
|
2 245 Kč |
Celkem 1003 produktů
Dřevěný jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní 160x90x75 cm, masiv dub, povrchová úprava olejem (DS-F160 DUB)
Doprava zdarma
skladem CEN
11 990 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Landhaus |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedý samet, kov černý mat (DCL-973 GREY4)
skladem CEN
690 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Signal PASSO II. VELVET, barva šedá, konstrukce černá, typ.72
skladem
2 490 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka, nohy černý kov (HC-465 GREY2)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K245 bezbarvá / bílá
2 - 3 týdny
1 372 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Halmar K360 hořčicová
2 - 3 týdny
1 575 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K409 šedá
2 - 3 týdny
2 042 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K430 hořčicová
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K455 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 890 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K519 černá
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Jídelní stůl z masivu
Spinvalis WALLIS STANDARD 200x100 - dub olej/lak
Doprava zdarma
skladem
14 290 Kč
| Barva desky: | Divoký dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Klasický |
Moderní jídelní židle
Halmar K211 židle šedá (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 270 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Barová židle
Halmar H96 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 422 Kč
| Barva: | Zelená |
| Barva sedáku: | Zelená |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, bílý plast (DT-X7007 WT)
skladem CEN
1 161 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 65.00 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, béžová látka, černý kov, otočný mechanismus 90°90° (LP) - funkce reset (HC-T1130 CAP2)
skladem CEN
1 521 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, otočný mechanismus 360°, taštičkové pružiny v sedáku, tmavě zelená látka, noha masiv dub (HC-D7188 GRN4)
skladem CEN
3 051 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, snadno čistitelná krémová látka, černý matný lak, kovové nohy (DCH-J2159 CRM2)
skladem CEN
2 151 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K571 skořicová
2 - 3 týdny
2 865 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic zelená látka, 360° vratný mechanismus, černý kov (DCH-D1328 GRN2)
skladem CEN
3 501 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM HEY hnědé Buklé
Doprava zdarma
skladem
8 200 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Imitace broušené kůže |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište