Jídelna
Nejprodávanější produkty v kategorii Jídelna
| 1 |
|
Signal BRANDO 120 (160)x80 dub |
skladem
|
7 016 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Židle jídelní, zelená látka, černé kovové nohy (DCL-193 GRN2) |
skladem CEN
|
1 190 Kč | |
| 3 |
|
Halmar FRYDERYK 160/240 cm barva bílá (160-240x90x74 cm) |
2 - 3 týdny
|
8 189 Kč |
Celkem 990 produktů
Dřevěná jídelní židle
Autronic Dřevěná jídelní židle, potah stříbrná látka, masiv dub, přírodní odstín (C-2100 SIL2)
skladem CEN
2 790 Kč
| Dekor: | Dub |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní a konferenční, černá látka v dekoru žíhaného sametu, kovové černé nohy (HC-511 BK4)
skladem CEN
1 690 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dřevěný jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 160x90x75 cm, masiv dub, kovové podnoží ve tvaru písmene quotXquot , černý lak (DS-X160 DUB)
Doprava zdarma
skladem CEN
8 490 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Klasický |
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO 2 dub medový / tap. Solo 252
2 - 3 týdny
3 231 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO 2 dub medový / tap. MONOLITH 77 (námořnická)
2 - 3 týdny
3 231 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar EDWARD stůl rozkládací dub medový / bílá, nohy: dub medový (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 012 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120-200 |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar FELIX stůl rozkládací, deska - šedá mramor, nohy - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
12 243 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 141-201 |
Barová židle
Halmar H44 barová židle ořech/krémová
2 - 3 týdny
2 621 Kč
| Barva: | Krémová |
| Barva sedáku: | Krémová |
| Barva kostry: | Chrom |
Moderní jídelní židle
Halmar K542 béžová
2 - 3 týdny
2 621 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka, černý kov (DCL-X7018 GRN2)
skladem CEN
790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, modrá látka, nohy černý kov (CT-S8010 BLUE2)
skladem CEN
690 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní 160x90cm, MDF, 3D dekor dub san remo, kovové nohy, černý lak. (HT-W1570 SRE)
skladem CEN
3 990 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Set moderní jídelní stůl se židlemi
Autronic Jídelní set 1+4, rozměr stolu 120x75x75 cm, MDF, dýha, masivní nohy, moření dub (VESPA OAK)
Doprava zdarma
skladem CEN
5 990 Kč
| Materiál: | Dýha |
Lavice
Autronic Lavice rohová, šedá látka v dekoru broušené kůže, černý kov (DCL-D1950 GREY3)
Doprava zdarma
skladem CEN
15 291 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 360 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 160x90x75, masiv dub bílý, povrchová úprava olejem, nohy 8x8 cm (DS-H160 DUB)
Doprava zdarma
skladem CEN
11 961 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Barová židle
Halmar H126 popelavá
2 - 3 týdny
2 621 Kč
| Barva: | Černá, šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar PIVOT 102-142x102x75 cm, pracovní deska - dub artisan, nohy - černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 151 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 102-142 |
Moderní jídelní židle
Autronic hnědá látka, kovové nohy, 3D dekor dub (CT-394 BR2)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar JAMES stůl rozkládací, přírodní černý (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
13 015 Kč
| Barva desky: | Přírodní |
| Dekor: | Dřevo |
| Šířka (cm): | 160-220 |
Moderní jídelní židle
Halmar K581 židle popelavá
2 - 3 týdny
3 840 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic žlutá, sametová látka, DCL-X7015 YEL2
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
