Jídelna
Nejprodávanější produkty v kategorii Jídelna
| 1 |
|
Signal OPERA 102 (144)x73 bílá mat/buk |
skladem
|
4 990 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Stůl jídelní, 180x90x75 cm, MDF deska, dekor divoký dub, kovová noha ve tvaru hvězdy, černý lak (HT-F4618 OAK) |
skladem CEN
|
6 741 Kč | |
| 3 |
|
Halmar DICKY sestava stolu + 4 židle, přírodní černá popelavá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
4 663 Kč |
Celkem 990 produktů
Moderní jídelní stůl
Halmar CAMBELL rozkládací, deska - přírodní, nohy - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 325 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 140-180 |
Barová židle
Halmar H64 old vasion / coffe
2 - 3 týdny
843 Kč
| Barva: | Dub |
| Barva sedáku: | Přírodní |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K285 jasně šedá
2 - 3 týdny
1 494 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Buk |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K455 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 890 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K521 hořčicová
2 - 3 týdny
1 097 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar PEDRO deska - ořechová, noha - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 142 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Klasický |
Moderní jídelní židle
Halmar ISO šedá, OBAN EF031
2 - 3 týdny
1 016 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar GRACJAN barva bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 993 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 80 - 160 |
Moderní jídelní stůl
Halmar RUBEN barva deska - dub artisan, nohy - černá (102-142x102x75 cm) (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 070 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 102-142 |
Moderní jídelní stůl
Halmar BARRET barva deska - bílá mat, nohy - dub lefkas (90-190x80x75 cm)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 778 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 90.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K454 šedá
2 - 3 týdny
3 891 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar SEWERYN 160/300 cm barva bílá (160-300x90x76 cm) (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 362 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Třešeň |
| Šířka (cm): | 160-300 |
Moderní jídelní židle
Halmar K379 šedá
2 - 3 týdny
1 036 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar BRANDON rozkládací 160-200/90 cm dub wotan/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 320 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-200 |
Dětská jídelní židle
Autronic Dětská židle, šedá síťovina, černý plastový kříž, kolečka na tvrdé podlahy (KA-C801 GREY)
skladem CEN
1 611 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K519 židle skořicová
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka, černé kovové nohy (DCL-193 GREY2)
skladem CEN
1 190 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Barová židle
Halmar H101 béžová
2 - 3 týdny
1 321 Kč
| Barva: | Béžová |
| Barva sedáku: | Béžová |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, béžová látka, 360° vratný mechanismus, masiv jasan (DCH-D1348 CRM2)
skladem CEN
4 491 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 180x90x75 cm, MDF deska, dekor šedý dub, kovová nohy ve tvaru U, černý matný lak (HT-F4218 GREY)
skladem CEN
4 690 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 180.00 |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, žlutá, látka, DCL-E2008 YEL2 (DCL-E2008 YEL2)
skladem CEN
1 701 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
