NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Polička nástěnná 25x20x75 cm, MDF, dekor dub, kov černý mat (P-073 OAK) |
skladem CEN
|
396 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Židle jídelní, šedá látka, černé kovové nohy (CT-285 GREY2) |
skladem CEN
|
1 071 Kč | |
| 3 |
|
Halmar LANCE stůl + 2 židle, bílá |
2 - 3 týdny
|
2 093 Kč |
Celkem 2958 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní a konferenční, stříbrná látka v dekoru žíhaného sametu, kovové černé nohy (HC-511 SIL4)
skladem CEN
1 690 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Barová židle
G21 Lima látková, gray
skladem
1 290 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Chrom |
Komoda
Halmar RANDOM KM-2 dub wotan/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 121 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 82 cm |
Konferenční stolek
Halmar BORNA deska bílá mramor
2 - 3 týdny
2 520 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kámen |
Barová židle
Halmar H119 krémová
2 - 3 týdny
1 656 Kč
| Barva: | Krémová |
| Barva sedáku: | Krémová |
| Barva kostry: | Černá |
Vitrína
G+K Meble II WZ-0315 dub (1033150211) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
29 944 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 201 |
Kancelářské křeslo
Halmar CARLOS kancelářské křeslo jasně hnědá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Zlatá |
Moderní jídelní stůl
Halmar CLEMENTE stůl deska - bílá mramor, nohy - zlatá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 323 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K495 béžová
2 - 3 týdny
3 018 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Křeslo
Halmar LOBSTER křeslo béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 636 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Barová židle
Halmar H123 šedá / ořechová
2 - 3 týdny
2 906 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Ořech |
Konferenční stolek
Halmar DUCAT bílá mramor transparentní zlatá (2 Karton)
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva: | Bílá, zlatá |
| Materiál desky: | Sklo |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, žlutá, látka, DCL-E2008 YEL2 (DCL-E2008 YEL2)
skladem CEN
1 701 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Luxusní ložní povlečení
PIP Studio Bogolan Multi 140x200+70x90 dárkový box
Doprava zdarma
skladem
2 749 Kč
| Barva: | Vícebarevná |
| Materiál: | Bavlna |
| Rozměr: | 140x200 |
Kancelářský stůl
Autronic Kancelářský stůl 120x60cm, melamin, dub sonoma, APC-3218 SON
skladem CEN
2 790 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Šířka (cm): | 120 cm |
Moderní jídelní židle
Halmar K569 židle popelavá
2 - 3 týdny
864 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Obývací stěna
Halmar VALETTA sestava, barva: kašmír (5 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 922 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Šířka (cm): | 280.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K573 židle popelavá
2 - 3 týdny
2 418 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Sedačka s rozkladem
Autronic Trojmístná rozkládací pohovka, hnědá, látka vintage, ASD-4302 COF3
Doprava zdarma
skladem CEN
22 990 Kč
| Šířka (cm): | 200.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Hnědá |
Kancelářské křeslo
Autronic houpací mechanismus, černá látka, KA-K3104 BK
Doprava zdarma
skladem CEN
2 961 Kč
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
