NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Halmar K386 růžová |
2 - 3 týdny
|
1 839 Kč | |
| 2 |
|
Halmar LINDA 120 černá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
3 261 Kč | |
| 3 |
|
Halmar REGINALD_2 stůl kulatý deska - sklo černá, nohy - zlatá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
8 839 Kč |
Celkem 2954 produktů
Dřevěná jídelní židle
Halmar DARIUSZ 2 tmavý ořech
2 - 3 týdny
1 676 Kč
| Barva primární: | Ořech tmavý |
| Dekor: | Ořech |
| Materiál sedáku: | MDF |
Vitrína
Halmar PAFOS bílá mat/ bílá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 411 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 182 |
Kancelářské křeslo
Halmar ETHAN šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 582 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Síťovina / látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Vitrína
Halmar LIMA W-1 bílá / sonoma (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 917 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 200 cm |
Kancelářské křeslo
Halmar FRANKLIN černá-šedá-bílá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
2 652 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Televizní stolek
G+K Meble II WZ-0169 (1031691101) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
26 700 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 56 |
Moderní jídelní židle
Halmar K557 jasně béžová
2 - 3 týdny
1 930 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Křeslo s funkcí masáže
Halmar PULSAR šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 102 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Houpací křeslo
Halmar VASCO béžová
2 - 3 týdny
3 597 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Houpací křeslo |
Konferenční stolek
Halmar SCALITA konferenční stolek černá mramor / černá/ zlatá (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 032 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | Keramika |
Moderní jídelní židle
Halmar K426 židle černá
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kancelářské křeslo
Halmar KITTY růžová
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva: | Růžový |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Bílá |
Kancelářské křeslo
Halmar GOTARD černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
4 938 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, houpací mechanismus, žlutá síťovina, KA-K2006 YEL
skladem CEN
1 490 Kč
| Barva: | Žlutá |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 90 kg |
Matrace
Perdormire Memory Basic 2.0 90x200x18cm
Doprava zdarma
skladem
14 990 Kč
| Výška: | 18 cm |
| Tuhost matrace: | Nastavitelná |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Autronic Jídelní stůl rozkládací 160-240x90 cm, lamino, šedý dub, HT-R5624 GREY
Doprava zdarma
skladem CEN
8 990 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-240 |
Dětské kancelářské křeslo
Halmar BINGO černá
2 - 3 týdny
853 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
