NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Jídelní židle tmavě šedá látka, područky, otočný mechanismus 180°, černý kov (HC-522 GREY2) |
skladem CEN
|
1 690 Kč | |
| 2 |
|
Signal OPERA 102 (144)x73 bílá mat/buk |
skladem
|
4 990 Kč | |
| 3 |
|
Halmar REGINALD stůl kulatý deska - bílá mramor, nohy - stříbrná (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
8 727 Kč |
Celkem 2943 produktů
Věšák
Autronic Věšák stojanový, výška 174 cm, kovová konstrukce, bílý matný lak, nosnost 6 kg (80001-04A WT)
skladem CEN
290 Kč
| Výška (cm): | 174 cm |
Křeslo
Halmar AGUSTIN 2 béžová (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 370 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Kancelářské křeslo
Halmar BARTON černá-bílá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
2 987 Kč
| Barva: | Bílá, černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Komoda
Halmar INDIANAPOLIS I6 tmavý jasan (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 328 Kč
| Barva: | Tmavý jasan |
| Výška (cm): | 127 cm |
Komoda
Halmar SWING KM-2 ořechová/černá, nohy: černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 726 Kč
| Barva: | Ořech |
| Výška (cm): | 102 |
Konferenční stolek
Halmar CECILIA_S bílá mramor / šedá / zlatá (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 489 Kč
| Barva: | Černá, šedá |
| Materiál desky: | Keramika |
Televizní stolek
G+K Meble I WZ-0159 dub (1031595901) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
22 536 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 56 |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, šedá síťovina, bílý plast, kolečka na tvrdé podlahy, 2D područky (KA-K2031 GREY)
skladem CEN
2 241 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar ADRIANO kancelářské křeslo otočné šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 160 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Konferenční stolek
Halmar JULIETA konferenční stolky sestava, černá mramor / černá
2 - 3 týdny
2 123 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | MDF |
Moderní jídelní židle
Halmar K548 židle hořčicová
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, černá látka, černý kov, otočný mechanismus 90°90° (LP) - funkce reset (HC-T1130 BK2)
skladem CEN
1 521 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, žlutá látka, nohy černý kov (CT-S8010 YEL2)
skladem CEN
1 341 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Plastový regál
Homestyling KO-009000030 3patrový rohový 71 cm bílá
skladem
300 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Plast |
| Výška (cm): | 71 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic černá látka, kovové nohy, 3D dekor dub (CT-394 BK2)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dětská kandcelářská židle
Autronic Dětská židle, výškově nastavitelná, šedá síťovina, KA-K1062 GREY
skladem CEN
1 090 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Konferenční stolek
Halmar MERCI konferenční stolek černý artisan
2 - 3 týdny
3 546 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | Dřevotříska |
Komoda
Halmar VERA komoda 150 černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 224 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 80 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
