NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Stojan na šaty, černý plast/chrom (ABD-1213 BK) |
skladem CEN
|
351 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Regál 3 šuplíky, lakovaný bambus a látka (DR-012-3) |
skladem CEN
|
1 161 Kč | |
| 3 |
|
Halmar DOROTEA ořech (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
3 490 Kč |
Celkem 2943 produktů
Konferenční stolek
Halmar HARISSA_G rám - zlatá, deska - černá mramor
2 - 3 týdny
549 Kč
| Barva: | Černá, zlatá |
| Materiál desky: | MDF |
Moderní jídelní židle
Halmar K460 růžová
2 - 3 týdny
1 758 Kč
| Barva primární: | Růžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Křeslo
Halmar LIBERTO krémová / zlatá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 385 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Houpací křeslo |
Houpací křeslo
Halmar MAX BIS PLUS bílá
2 - 3 týdny
3 942 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Houpací křeslo |
Konferenční stolky
Halmar PAOLA sestava, mramor / zlatá
2 - 3 týdny
1 595 Kč
| Barva: | Vícebarevná |
| Materiál desky: | MDF |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar PEDRO deska - ořechová, noha - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 142 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Klasický |
Kancelářské křeslo
Halmar SATURN bílá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 139 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Bílá |
Konferenční stolek
Halmar ZENGA černá / dub zlatá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 222 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Sklo |
Moderní jídelní stůl
Halmar GINO rozkládací deska - dub wotan, nohy - černá
2 - 3 týdny
3 139 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 100-135 |
Moderní jídelní stůl
Halmar RUBEN barva deska - dub artisan, nohy - černá (102-142x102x75 cm) (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 070 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 102-142 |
Moderní jídelní židle
Halmar K480 tmavě zelená
2 - 3 týdny
2 184 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Křeslo
Halmar KARIM béžová (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 691 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Set moderní jídelní stůl se židlemi
Halmar MALCOLM sestava + 4 židle dub sonoma
2 - 3 týdny
4 399 Kč
| Barva: | Dub |
| Barva desky: | dub sonoma |
| Barva sedáku: | dub sonoma |
Konferenční stolek
Halmar ROLO černá / dub přírodní
2 - 3 týdny
1 849 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | Překližka |
Moderní jídelní stůl
Halmar BARRET barva deska - bílá mat, nohy - dub lefkas (90-190x80x75 cm)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 778 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 90.00 |
Vitrína
Halmar LAMINO W-1 dub/černá, nohy: černá (5 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 944 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 191 |
Moderní jídelní stůl
Halmar RINGO barva deska černá, nohy - černá (102-142x102x76 cm) (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 511 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 102-142 |
Křeslo
Halmar IKARO křeslo černá / přírodní / šedá
2 - 3 týdny
2 520 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Materiál: | Syntetický ratan |
| Typ: | Zahradní křeslo |
Moderní jídelní židle
Autronic zelená, látka, CT-291 GRN2
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic černá, sametová látka, CT-V4081 BK4
skladem CEN
1 161 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
tLELE
Jurek Meble Alsy 10 antracit/ aloe 123/43/43cm
skladem
4 490 Kč
| Barva: | Antracit/aloe |
| Výška (cm): | 43 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
