NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
Celkem 2945 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní a konferenční, černá látka v dekoru žíhaného sametu, kovové černé nohy (HC-511 BK4)
skladem CEN
1 690 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Halmar MATRIX 3 jasně šedá / bílá
2 - 3 týdny
1 575 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka / Ekokůže |
| Barva detailu: | Bílá |
Komoda
Halmar BULLET KM-1 černá, nohy: zlatá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 391 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 73.00 |
Manželská postel
Halmar SOFIA bílá (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 704 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Ekokůže |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DARIUSZ 2 dub medový
2 - 3 týdny
1 676 Kč
| Barva primární: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | MDF |
Moderní jídelní stůl
Halmar LAMELLO rozkládací 130-180/80 cm dub artisan/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 214 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 130-180 |
Televizní stolek
Halmar JUTA černá mat
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 314 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 55.5 |
Závěsná police
G+K Meble I WZ-0315 dub (1033150911) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
9 276 Kč
| Barva: | Dub |
| Hloubka (cm): | 22 cm |
Dřevěný jídelní stůl
G+K Meble I WZ-0169 (1031691701) (2 karton)
Doprava zdarma
skladem
20 736 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Klasický |
Moderní jídelní židle
Halmar K522 židle šedá
2 - 3 týdny
2 775 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Dekorační polštář
Homestyling KO-AAE821810hned 45 x 45 cm hnědý
skladem
361 Kč
| Typ: | Polštář |
| Rozměr: | 45 x 45 |
| Tvar: | Čtverec |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 140x80x75 cm, MDF deska, dekor šedý dub, kovová nohy ve tvaru U, černý matný lak (HT-F4214 GREY)
skladem CEN
3 990 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Šířka (cm): | 140.00 |
| Materiál desky: | Masiv |
Konferenční stolek
Halmar DUCAT S bílá mramor transparentní zlatá (2 Karton)
2 - 3 týdny
742 Kč
| Barva: | Bílá, zlatá |
| Materiál desky: | Sklo |
Moderní jídelní židle
Autronic šedá látka, 360° vratný mechanismus, černý kov (DCH-D1345 GREY2)
skladem CEN
4 401 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, stříbrná CT-972 SIL2 (CT-972 SIL2)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Hnědá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Relaxační křeslo
Autronic Relaxační křeslo, modrá, manšestrová látka, AK-L7285 BLUE6
skladem CEN
2 790 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Relaxační křeslo s elektrickým polohováním
Halmar CROCUS lenoška s funkcí elektrického rozkladu, popelavá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 933 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Obývací stěna
Halmar CAMINO sestava, barva: dub artisan - černý (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 230 Kč
| Barva: | Dub |
| Šířka (cm): | 210.00 |
Televizní stolek
Halmar SIENA stolek RTV 150 černý
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 070 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 60 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
