NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Věšák stojanový, výška 170,5 cm, kovová konstrukce, černý lak, nosnost 6 kg (GD-101 BK) |
skladem CEN
|
261 Kč | |
| 2 |
|
Signal FELICIA skořice 44 / syntetická kůže hnědá typ 233 |
skladem
|
8 190 Kč | |
| 3 |
|
Halmar DARIA 240 korpus: antracit, přední barva: dub (10 karton) |
2 - 3 týdny
|
7 457 Kč |
Celkem 2945 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle - antracitová látka Cowboy v dekoru broušené kůže, kovová chromovaná podnož (HC-483 GREY3)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 110 kg |
Relaxační křeslo
Autronic Relaxační křeslo, manuální ovládání, hnědá látka (TV-916 BR2)
skladem CEN
4 990 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Moderní jídelní židle
Halmar K332 nohy - černá, sedák - bordó
2 - 3 týdny
1 311 Kč
| Barva primární: | Bordó |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K401 přírodní / černá
2 - 3 týdny
1 504 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Kov |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DIEGO 3 dub medový / tap. velvet prošívané pruhy - MONOLITH 85 (jasně šedá)
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Šatní skříň
Halmar LUX se zrcadlem artisan (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 968 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 195 |
Komoda
Halmar JUNGLE 190 černá mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 636 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 74,5 |
Šatní skříň
Halmar LUX se zrcadlem sonoma/bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 968 Kč
| Barva: | Bílá, dub |
| Výška (cm): | 195 |
Moderní jídelní stůl
Halmar MISTRAL bílá lesk (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
13 371 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 160-220 |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar MARISOL 160 cm šedá (4 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 854 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K519 židle skořicová
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K552 židle šedá
2 - 3 týdny
1 748 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, bílý plast (DT-X7007 WT)
skladem CEN
990 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 65.00 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, růžová látka, černé kovové nohy (CT-W1077 PINK2)
skladem CEN
790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Kuchyňská linka
Halmar MARIJA 200 korpus: dub sonoma, přední barva: bílá lesk (7 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 529 Kč
| Šířka (cm): | 200.00 |
| Barva: | Bílá |
Komoda
Autronic Komoda s 5 zásuvkami, 103x30x56 (AUK-W2103 BK)
skladem CEN
1 190 Kč
| Výška (cm): | 56 cm |
Křeslo
Halmar PESTO s opěrkou nohou, funkce kolébky, popelavá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 279 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Matrace
HG Style PURE FOAM 22/SB-0/ 90x200
Doprava zdarma
skladem
7 790 Kč
| Výška: | 22 cm |
| Tuhost matrace: | Nastavitelná |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Sofa
ARKOS Prince, látka: Vogue 12
Doprava zdarma
skladem
16 900 Kč
| Šířka (cm): | 230 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Béžová |
Rozkládací pohovka
Autronic Trojmístná, šedá, látka, ASB-C3034 GREY2
skladem CEN
4 851 Kč
| Šířka (cm): | 180.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Šedá |
Manželská postel
Vidovic PETRA 2 180x200cm s vysokým čelem u noh , materiál: dub přírodní + 180x200cm rošt smrkový
Doprava zdarma
skladem
17 239 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Masiv |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
