NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Botník (83168-11 WT) |
skladem CEN
|
711 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Kancelářská židle, šedá látka, kříž plast stříbrný, houpací mechanismus (KA-G196 SIL2) |
skladem CEN
|
2 990 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Botník (83168-12 BK) |
skladem CEN
|
981 Kč |
Celkem 2944 produktů
Regál
Autronic Regál, 3 police, dekor dub, MDF, černý lak (GD-313 OAK)
skladem CEN
850 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 93 cm |
Kancelářské křeslo
Halmar DESMOND béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Béžová |
Moderní jídelní židle
Halmar K314 nohy - černá, čalounění - námořnická
2 - 3 týdny
1 443 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K332 nohy - černá, sedák - tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 311 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dvojháček
Kela KL-22748 ALESSIO nerez 18/10 černý 10,0x5,0x6,0cm
skladem
581 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Kov |
| Výška (cm): | 6 cm |
Moderní jídelní židle
Halmar K402 béžová
2 - 3 týdny
1 067 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Vitrína
Halmar ROCO RO6 obdelník otevřená k:antracit
2 - 3 týdny
1 402 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 37,5 |
Manželská postel
Halmar LEVANTER 160 šedá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 044 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar SANDOR 2 šedá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
14 356 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 90.00 |
Komoda
Halmar ASENSIO KM-2 jasně šedá, nohy: černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 116 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 110 |
Křeslo
Halmar SOLARIA s funkcí masáže a vyhřívání, krémová / šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
27 422 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Materiál: | Ekokůže |
| Typ: | Masážní křeslo |
Kávový stolek
G+K Meble I WZ-0169 (1031691501) (2 karton)
Doprava zdarma
skladem
9 297 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Masiv |
Manželská postel dřevěná
G+K Meble 200x200 BE-0575 dub (105575141) (3 karton)
Doprava zdarma
skladem
44 748 Kč
| Velikost matrace: | 200 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Dřevo |
Moderní jídelní židle
Halmar K481 židle béžová
2 - 3 týdny
2 032 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Křeslo
Halmar LOBSTER křeslo skořicová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 636 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, stříbrná látka, nohy černý kov (CT-S8010 SIL2)
skladem CEN
690 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Šatní skříň
Halmar MURANO S-1 dub artisan/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
12 537 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 205 |
Komoda
Autronic Komoda s 8 zásuvkami, 103x30x77 (AUK-W2104 BK)
skladem CEN
1 590 Kč
| Výška (cm): | 78 cm |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 180x90x75 cm, MDF deska, dekor šedý dub, kovová nohy ve tvaru U, černý matný lak (HT-F4218 GREY)
skladem CEN
4 690 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 180.00 |
Moderní jídelní stůl
Autronic 160x90cm, mdf, old wood, HT-F4316 OLW
Doprava zdarma
skladem CEN
5 391 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
