NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Stojan na šaty, bílý plast/chrom (ABD-1213 WT) |
skladem CEN
|
351 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Nástěnná polička, sada 3 ks, barva černá matná (P-009 BK) |
skladem CEN
|
675 Kč | |
| 3 |
|
Halmar K373 béžová |
ihned k expedici
|
1 646 Kč |
Celkem 2960 produktů
Herní křeslo
Autronic Herní křeslo, šedá, černá ekokůže a černá látka a síťovina MESH, PCA mech (KA-Y213 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 501 Kč
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Barová židle
G21 Orbita black, koženková
skladem
1 290 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Chrom |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka, nohy černý kov (HC-465 GREY2)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar ANNABEL 160 šedá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 788 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar DOMENICO deska - ořech, nohy - ořech / zlatá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 526 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 110.00 |
Kuchyňská linka
Halmar TAMARA 240 korpus: carbon wood, přední barva: šedá mramor / černá (10 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 775 Kč
| Šířka (cm): | 240 |
| Barva: | Šedá |
Konzolový stolek
Halmar INFERNO dub přírodní - černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 893 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | MDF |
Moderní jídelní stůl
Halmar VISION bílá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 556 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 160-200 |
Manželská postel dřevěná
G+K Meble BE-0587 140x200 (1055870101) (3 karton)
Doprava zdarma
skladem
25 200 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Masiv |
Moderní jídelní židle
Halmar K548 židle olivová
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Komoda
Halmar BORNEO KM-2 komoda dub artisan/černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 527 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 85 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, 180° otočný mechanismus, šedá voděodolná látka, černý kov (DCH-P3174 LAN2)
skladem CEN
2 790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic s podhlavníkem z ekokůže, potah černá látka MESH a šedá síťovina MESH (KA-E305 GREY)
skladem CEN
1 490 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K589 popelavá
2 - 3 týdny
1 534 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kancelářský stůl
Autronic Kancelářský stůl 120x60cm, melamin, ořech, APC-3218 OAK
skladem CEN
2 790 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Šířka (cm): | 120 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, béžová, látka, DCL-V2017 CRM2
skladem CEN
790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Křeslo
Autronic ušák, šedá, látka, AK-H9206 GREY2
skladem CEN
3 951 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Komoda
Halmar ONDA 2D labrador (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 893 Kč
| Barva: | Zelená |
| Výška (cm): | 85 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
