NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Alpi AUREA chair dub-224, Wild oak, kůže-905 |
ihned k expedici
|
6 475 Kč | |
| 2 |
|
Alpi NEX 180x200 - dřevo buk, bílá |
skladem
|
9 990 Kč | |
| 3 |
|
Alpi SOHO 01 - látka B, Keila 9981 |
skladem
|
28 690 Kč |
Celkem 2943 produktů
Ložní povlečení
Matějovský NATUR mako jersey 140/200+70/90
Poslední kus
ihned k expedici
890 Kč
| Barva: | Bílá, černá |
| Materiál: | Bavlna |
| Rozměr: | 140x200 |
Konferenční stolek
Signal MANTA 2v1 tvrzené sklo s mramorovým efektem, nohy kov černý
Poslední kus
ihned k expedici
3 290 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál desky: | Tvrzené sklo |
Komoda
Forte ALICE SPRINGS ACSK211-U72 terracotta (2*Karton)
Poslední kus
ihned k expedici
3 390 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 83 |
Regál
Autronic Regál 2 šuplíky, lakovaný bambus a látka (DR-012-2)
Poslední kus
ihned k expedici
590 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 78 cm |
Dřevěná jídelní židle
Ton Stockholm 311700/568, dub, barva Natural, olej, stohovatelná, kluzák černý plast
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
10 300 Kč
| Barva primární: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Dřevo |
Konferenční stolek
Ton Delta-coffee 4MJ723/026, tl.20, masiv, dub, barva Natural, olej, prům. 60 cm, výška 45 cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
13 850 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Dřevo |
Matrace
Enzio Junior NEW 200 x 90cm, Výška 14 cm
Poslední kus
ihned k expedici
1 990 Kč
| Výška: | 14 cm |
| Tuhost matrace: | Středně měkká |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Dřevěná jídelní židle
Ton Lyon 323514/2803, dub, barva Natural, olej, Grain blanco 00, kluzák černý plast
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 990 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Pravá kůže |
Komoda
Atlas OMNIA LUX VK 120_dub olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
46 990 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 140 cm |
Moderní jídelní židle
Signal RICARDO šedá, typ. 06
Poslední kus
ihned k expedici
2 390 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Imitace broušené kůže |
| Materiál sedáku: | Látka |
Noční stolek z masivu
Atlas ATL_OMNIA LUX_N60_BAJC 5-nohy černé
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
19 900 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 62.5 cm |
Křeslo
Signal NIXON VELVET šedý samet, kov, broušená ocel Bluvel 14
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
6 990 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Kov, Látka |
| Typ: | Křeslo |
Konferenční stolek
Signal ATLANTA D II černá mat 2v1 53x53 cm
Poslední kus
ihned k expedici
4 590 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | Tvrzené sklo |
Moderní jídelní židle
Signal JILL Velvet černá/chrom/skořice Bluvel 4215
Poslední kus
ihned k expedici
1 500 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Jídelní stůl z masivu
Gregory Topaz 4 dub masiv 140x90x22 olej+vosk
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
14 990 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Designový |
Jídelní stůl z masivu
Gregory Topaz 8 dub masiv 180x90x22 olej+vosk
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
16 990 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Designový |
Moderní jídelní židle
Halmar K510 hořčicová
Poslední kus
ihned k expedici
1 443 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Konferenční stolek
Signal OSLO L2, průměr 80cm, dub+sklo
Poslední kus
ihned k expedici
2 290 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Sklo |
Manželská postel
Dico AVANTGARDE 180x200/327-395-42-06-21 dub divolý
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
28 950 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Masiv |
Křeslo
Nabsul Lilly 1, látka: Novara 12, nohy wenge
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
13 190 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Dekorační polštář
Pip Studio Salento square Cushion Off-whitte 45x45cm
Poslední kus
ihned k expedici
571 Kč
| Barva: | Vícebarevná |
| Rozměr: | 45 x 45 |
| Tvar: | Čtverec |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
