NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Jídelní stůl 120x75 cm, barva třešeň (BT-6957 TR3) |
skladem CEN
|
2 781 Kč | |
| 2 |
|
Halmar LIMA B-1 dub sonoma / bílá |
2 - 3 týdny
|
2 459 Kč | |
| 3 |
|
Halmar VELVA šedá/černá |
2 - 3 týdny
|
1 473 Kč |
Celkem 2959 produktů
Moderní jídelní židle
Halmar K426 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K426 šedá
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K520 nohy - černá, sedák - tmavě šedá
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K520 nohy - černá, sedák - tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K147 šedá (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Chrom |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Dřevěná jídelní židle
Halmar HUBERT8 bílá / tap: Inari 23
2 - 3 týdny
1 636 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar BAROCK dřevěná židle bílá / šedá
2 - 3 týdny
1 636 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Luxusní povlečení
Pip Studio Kyoto Nights Pink 140x200, 70x90
Poslední kus
ihned k expedici
1 633 Kč
| Barva: | Vícebarevná |
| Materiál: | Bavlna |
| Rozměr: | 140x200 |
Konferenční stolky
Halmar NICEA 2 sestava dub zlatá/černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 626 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | MDF |
Moderní jídelní židle
Halmar K497 židle jasně šedá
2 - 3 týdny
1 615 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K497 židle krémová
2 - 3 týdny
1 615 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Věšák
Autronic Dřevěný stojanový věšák, bílý lak, pololesk v - 186 cm (F-2059 WT)
skladem CEN
1 611 Kč
| Výška (cm): | 185 cm |
Věšák
Autronic Dřevěný stojanový věšák, přírodní odstín, v - 186 cm (F-2059 NAT)
skladem CEN
1 611 Kč
| Výška (cm): | 185 cm |
Věšák
Autronic Dřevěný stojanový věšák, tmavě hnědý lak, pololesk, v - 186 cm (F-2059 BR)
skladem CEN
1 611 Kč
| Výška (cm): | 185 cm |
Dětská jídelní židle
Autronic Dětská židle, šedá síťovina, černý plastový kříž, kolečka na tvrdé podlahy (KA-C801 GREY)
skladem CEN
1 611 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Botník
Autronic Botník, mdf, hnědá, ABO-G1018 OAK (ABO-G1018 OAK)
skladem CEN
1 611 Kč
| Výška (cm): | 152 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
