NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Nástěnná polička 120cm, barva bílá - vysoký lesk. Baleno v ochranné fólii. (P-002 WT) |
skladem CEN
|
513 Kč | |
| 2 |
|
Halmar LIMA SN1 bílá |
2 - 3 týdny
|
1 737 Kč | |
| 3 |
|
Forte ALICE ACSV711-U72 terractta (2*Karton) |
skladem
|
4 190 Kč |
Celkem 2959 produktů
Moderní jídelní židle
Halmar K392 šedá / hnědá (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 748 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kancelářské křeslo
Halmar VIRE šedá
2 - 3 týdny
1 748 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Síťovina / látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Moderní jídelní židle
Halmar K552 židle béžová
2 - 3 týdny
1 748 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Křeslo
Halmar BJORN otočné černo-popelavá
2 - 3 týdny
1 748 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Typ: | Křeslo |
Moderní jídelní židle
Halmar K437 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 737 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K587 KR židle popelavá
2 - 3 týdny
1 737 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K487 šedá
2 - 3 týdny
1 717 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K486 béžová
2 - 3 týdny
1 707 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dětské kancelářské křeslo
Halmar KUBUŚ hnědá
2 - 3 týdny
1 707 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Hnědá |
Anatomický polštář
Tempur Original S, 50x31x8/5 cm
skladem
1 705 Kč
| Typ: | Na spaní |
| Rozměr: | 31x50 |
| Tvar: | Obdélník |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, černá mesh, plastový kříž (KA-W022 BK)
skladem CEN
1 701 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 110 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, zelená látka, černý kov (DCL-E2008 GRN2)
skladem CEN
1 701 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, modrá látka, černý kov (DCL-E2008 BLUE2)
skladem CEN
1 701 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Konferenční stolek
Autronic Stůl konferenční, set 2 ks, MDF deska, dekor divoký dub, kovová podnož, černý lak (CT-X7122 OAK)
skladem CEN
1 701 Kč
Sestava dvou konferenčních stolků
Autronic Set 2 ks stolků, MDF deska, dekor černý mramor, kovová podnož, černý lak (CT-X7122 BK)
skladem CEN
1 701 Kč
Sestava dvou konferenčních stolků
Autronic Set 2 ks stolků, MDF deska, dekor bílý mramor, kovová podnož, černý lak (CT-X7122 WT)
skladem CEN
1 701 Kč
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
