NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Polička nástěnná 25x20x75 cm, MDF, dekor dub, kov černý mat (P-073 OAK) |
skladem CEN
|
396 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Židle jídelní, šedá látka, černé kovové nohy (CT-285 GREY2) |
skladem CEN
|
1 071 Kč | |
| 3 |
|
Halmar LANCE stůl + 2 židle, bílá |
2 - 3 týdny
|
2 093 Kč |
Celkem 2959 produktů
Moderní jídelní židle
Halmar K455 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 890 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Signal Cobe Velvet béžová Bluvel 40
Poslední kus
skladem
1 890 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Signal CD-61 dub/šedá typ. 40
Poslední kus
skladem
1 890 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Konferenční stůl
Autronic Konferenční stůl, MDF deska, dekor divoký dub, černý kov (AF-3014 OAK)
skladem CEN
1 881 Kč
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, šedá síťovina, černý plast, kolečka na tvrdé podlahy (KA-K2021 GREY)
skladem CEN
1 881 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Regál
EURO nářadí 150604 Regál policový, 90 x 45 x 180 cm, dřevotříska, 200 kg
skladem
1 876 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | Dřevotříska |
| Výška (cm): | 180 cm |
Odkládací stolek
Homestyling KO-AAE442400 sada 2 ks pr. 50 / 57 cm
skladem
1 871 Kč
| Barva: | Černá/hnědá |
| Materiál desky: | Dřevo |
Moderní jídelní židle
Halmar K446 námořnická (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 869 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kancelářské křeslo
Halmar GASLY kancelářské křeslo růžová
2 - 3 týdny
1 869 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Bílá |
Moderní jídelní židle
Halmar K377 béžová
2 - 3 týdny
1 859 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K377 šedá
2 - 3 týdny
1 859 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K537 šedá
2 - 3 týdny
1 859 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K537 židle krémová
2 - 3 týdny
1 859 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Zrcadlo
Halmar PLAZA zrcadlo nástěnné, stříbrné
2 - 3 týdny
1 859 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Výška (cm): | 180 cm |
Moderní jídelní židle
Halmar K366 bordó
2 - 3 týdny
1 849 Kč
| Barva primární: | Bordó |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K366 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 849 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Konferenční stolek
Halmar ROLO černá / dub přírodní
2 - 3 týdny
1 849 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | Překližka |
Moderní jídelní židle
Halmar K366 židle béžová
2 - 3 týdny
1 849 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Konferenční stolek
Halmar LOCA konferenční stolek horčice (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 839 Kč
| Barva: | hořčice |
| Materiál desky: | MDF |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
