NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Stojanový věšák, výška 181 cm, kovová konstrukce, bílý matný lak, nosnost 10 kg (80003-09 WT) |
skladem CEN
|
590 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Polička nástěnná 50x20 cm, MDF, dekor dub, kov černý mat (P-072 OAK) |
skladem CEN
|
342 Kč | |
| 3 |
|
Signal CESAR 120-165x68 bílá mat/dub |
skladem
|
5 190 Kč |
Celkem 2959 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, starorůžová sametová látka, kovová čtyřnohá podnož, černý matný l (DCH-421 PINK4)
Poslední kus
skladem CEN
1 971 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah černá sametová látka, kovová 4nohá podnož, černý lak (DCH-421 BK4)
skladem CEN
1 971 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, korálově modrá sametová látka, kovová čtyřnohá podnož, černý matn (DCH-421 BLUE4)
skladem CEN
1 971 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka, kovové nohy, broušená nerez. (DCL-W1174 GRN2)
skladem CEN
1 971 Kč
| Barva nohou: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, žlutá, sametová látka (DCH-421 YEL4)
skladem CEN
1 971 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Konferenční stolek
Halmar BROOKLYN-S dub přírodní/černá
2 - 3 týdny
1 951 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | MDF |
Konferenční stolek
Halmar TRAVERTINO_S kulatý, travertin
2 - 3 týdny
1 951 Kč
| Barva: | Travertin |
| Materiál desky: | MDF |
Dřevěná jídelní židle
Halmar GERARD2 bílá / tap: Inari 91
2 - 3 týdny
1 941 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Konferenční stolek
Halmar DIANA H obdelník bílá lakované (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 930 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Sklo |
Konferenční stolek
Halmar DIANA H obdelník černá lakované (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 930 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | Sklo |
Moderní jídelní židle
Halmar K429 šedá
2 - 3 týdny
1 930 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kancelářské křeslo
Halmar VALOR černá / šedá
2 - 3 týdny
1 930 Kč
| Barva: | Černá, šedá |
| Materiál: | Síťovina / látka |
| Barva detailu: | Černá |
Konferenční stolek
Halmar KWADRO barva tmavý ořech
2 - 3 týdny
1 930 Kč
| Barva: | tmavý ořech |
| Materiál desky: | MDF |
Konferenční stolek
Halmar KWADRO barva dub sonoma
2 - 3 týdny
1 930 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | MDF |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
