NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Nástěnná polička, sada 3 ks, barva bílá matná (P-008 WT2) |
skladem CEN
|
324 Kč | |
| 2 |
|
Forte ALICE SPRINGS ACSS822-M888 dub artisan/ sv. zelená (2*Karton) |
skladem
|
4 290 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Regál 4 police, lakovaný bambus a MDF (DR-013-4) |
skladem CEN
|
981 Kč |
Celkem 2959 produktů
Psací stůl
Katmandu Simona II 75/138/55 dub olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
15 900 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Masiv |
| Šířka (cm): | 137.5 |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar MUSCA deska - šedá mramor, noha - jasně šedá / zlatá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
15 789 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 120-160 |
Moderní jídelní stůl
Halmar VERTIGO rozkládací, deska - černá mramor, nohy - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
15 636 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 130 cm |
Televizní komoda masiv
Siudy Napoli 48, dubová 2000x400x580cm ( karton*2 )
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
15 600 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 58,00 |
Patrová postel
Vidovic IVA patrová - dvě lůžka 80x200cm, materiál: dub bělený + 80x200cm rošt smrkový
Doprava zdarma
skladem
15 490 Kč
Lavice
Autronic Lavice rohová, šedá látka v dekoru broušené kůže, černý kov (DCL-D1950 GREY3)
Doprava zdarma
skladem CEN
15 291 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 360 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 200x100x75, masiv dub bílý, povrchová úprava olejem, nohy 10x10 cm (DS-H200 DUB)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem CEN
15 291 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 200.00 |
Kávový stolek
G+K Meble I WZ-0424 dub (1034240601) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
15 142 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Masiv |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar ELEFANTE kulatý dub přírodní (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
15 057 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Matrace
Perdormire Memory Basic 2.0 90x200x18cm
Doprava zdarma
skladem
14 990 Kč
| Výška: | 18 cm |
| Tuhost matrace: | Nastavitelná |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Šatní skříň
ARKOS New Chico 250cm, bílá + zrcadlo
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
14 990 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 216 cm |
Jídelní stůl z masivu
Gregory Topaz 4 dub masiv 140x90x22 olej+vosk
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
14 990 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Designový |
Dřevěný jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní 160x90x75 cm, masiv dub, povrchová úprava olejem (DS-F160 DUB)
Doprava zdarma
skladem CEN
14 841 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Landhaus |
Kuchyňská linka
Halmar MICHELLA 260 bílá (12 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
14 834 Kč
| Šířka (cm): | 240 |
| Barva: | Bílá |
Moderní jídelní stůl
Halmar HORIZON šedá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
14 813 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 120-180 |
Konferenční stolek
Karpiš Creativ KS 60x60x45cm dub, olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
14 724 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Masiv |
Moderní jídelní stůl
Halmar MIYAKI deska - dub přírodní, noha - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
14 519 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Dřevěný jídelní stůl
Gregory Dubový masivní 140x90
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
14 490 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Moderní |
Patrová postel
Vidovic IVA patrová - dvě lůžka 90x200cm, materiál: dub přírodní + 90x200cm rošt smrkový
Doprava zdarma
skladem
14 490 Kč
Křeslo
Halmar CHILLOUT tmavě šedá / dub přírodní / černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
14 448 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Motorový rošt
Ahorn PORTOFLEX MOTOR 90x210 cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
14 410 Kč
| Materiál: | Lamel |
| Šířka (cm): | 90 cm |
| Hloubka / délka (cm): | 210 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
