NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Židle jídelní, zelená látka, černé kovové nohy (DCL-193 GRN2) |
skladem CEN
|
1 190 Kč | |
| 2 |
|
Halmar K410 šedá velvet |
2 - 3 týdny
|
2 743 Kč | |
| 3 |
|
Halmar OPTIMA béžová |
2 - 3 týdny
|
5 639 Kč |
Celkem 2959 produktů
Moderní jídelní židle
Halmar K381 šedá / zlatá
2 - 3 týdny
2 032 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K535 béžová
2 - 3 týdny
2 032 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Regál
Halmar CABOTO bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 022 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 144 cm |
Moderní jídelní židle
Halmar K531 hořčicová
2 - 3 týdny
2 012 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Luxusní ložní povlečení
Pip Studio perkálové povlečení Casa di Pip bílé 140x200 + 70x90 cm
skladem
1 999 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Bavlna |
| Rozměr: | 140x200 |
Konferenční stolek
Halmar TRAVERTINO_S obdelník konferenční stolek, travertin
2 - 3 týdny
1 991 Kč
| Barva: | Travertin |
| Materiál desky: | MDF |
Konferenční stolky
Signal CLEO bílý 50x50 cm
Poslední kus
skladem
1 990 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | MDF |
Chránič matrace
Klinmam Tencel 30 180x200x30
skladem
1 990 Kč
| Barva: | Bílá |
| Rozměr: | 180x200 |
| Materiál: | Tencel |
Konferenční stolek
Forte GALACTIQUE CNF2T501-M821 (1*Karton)
skladem
1 990 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál desky: | MDF |
Konferenční stůl
Forte BOHOL BRCT501-M478 sv.šedá/dub (1*Karton)
skladem
1 990 Kč
| Barva: | Světle šedá, dub |
| Materiál desky: | MDF |
Moderní jídelní židle
casarr TRIX šedá
Poslední kus
ihned k expedici
1 990 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Konferenční stolek
Autronic Stůl konferenční, deska slinutá keramika 120x70cm, černý mramor, nohy černý kov (AHG-X7227 BK)
skladem CEN
1 990 Kč
| Materiál desky: | Slinutá keramika |
Kancálářská židle
Autronic Židle kancelářská, šedá ekokůže, kříž kov chromový, houpací mechanismus, čalouněné područky (KA-D8104 GREY)
skladem CEN
1 990 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic (HC-532 BR2) hnědá látka, otočný mechanismus 90°90° (LP), černý kov
skladem CEN
1 990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic (HC-532 SIL2) šedá látka, otočný mechanismus 90°90° (LP), černý kov
skladem CEN
1 990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, výškově nastavitelná, černá látka, KA-R223 BK
skladem CEN
1 990 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
