NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Regál, 4 police, dekor dub, MDF, černý lak (GD-314 OAK) |
skladem CEN
|
990 Kč | |
| 2 |
|
Autronic potah růžová látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník (AK-371 PINK2) |
skladem CEN
|
2 691 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Taburet s úložným prostorem, šedá manšestrová látka (TAB-471 GREY6) |
skladem CEN
|
315 Kč |
Celkem 2959 produktů
Barová židle
Halmar H114 šedá / ořechová
2 - 3 týdny
2 083 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Ořech |
Moderní jídelní židle
Halmar K559 židle béžová
2 - 3 týdny
2 083 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, látka černá, houpací mechnismus (KA-B1012 BK)
skladem CEN
2 061 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní konferenční stolek
Autronic Set 2 ks stolků, MDF deska, dekor divoký dub, kovová podnož, černý lak (AF-3002 OAK)
skladem CEN
2 061 Kč
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah smaragdově zelená sametová látka, kovové nohy, černý matný lak (DCH-425 GRN4)
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 110 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 80x80x74 cm, MDF kovová kostrukce - bílý matný lak, dřevěné nohy (DT-303 WT)
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 80.00 |
Set odkládacích stolků
Autronic Set 2 ks stolků, MDF deska, dekor staré dřevo, kovová podnož, černý lak (AF-3002 OLW)
skladem CEN
2 061 Kč
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, madlo na opěráku, světle šedá látka, černý kov (DCL-P3107 SIL2)
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, madlo na opěráku, zelená látka, černý kov (DCL-P3107 GRN2)
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, madlo na opěráku, krémová látka, černý kov (DCL-P3107 CRM2)
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, krémová ekokůže, pohupová podnož broušený nerez (DCL-D1277 CRM)
Poslední kus
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva nohou: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Set moderní jídelní stůl se židlemi
Autronic Jídelní set 1+2, rozměr stolu 110x60x75, rozměr lavice 98x30x47, MDF, barva staré dřevo (AUT-G1175 OLW)
skladem CEN
2 061 Kč
Moderní jídelní židle
Autronic hnědá, sametová látka, DCH-425 BR4
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 110 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic šedá, látka, CT-291 GREY2
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic černá, látka, CT-291 BK2
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic béžová, látka, CT-291 CAP2
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic zelená, látka, CT-291 GRN2
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Psací stůl
Halmar CINO dub artisan (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 052 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Lamino |
| Šířka (cm): | 120 cm |
Botník
Halmar CLIF ST-100 dub artisan antracit
2 - 3 týdny
2 052 Kč
| Barva: | Dub, antracit |
| Výška (cm): | 82 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
