NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Kancelářská židle, potah černá ekokůže a síťovina MESH, houpací mechanismus (KA-L601 BK) |
skladem CEN
|
1 791 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Stůl konferenční 78x77x50 cm, MDF bílá deska, nohy bambus přírodní odstín (AF-1192 WT) |
skladem CEN
|
1 521 Kč | |
| 3 |
|
Halmar COLLORIDO bílá-zelená-růžová |
2 - 3 týdny
|
3 891 Kč |
Celkem 2958 produktů
Kancelářské křeslo
Halmar FRESCO růžová velvet
2 - 3 týdny
2 459 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Růžová |
Moderní jídelní židle
Halmar K489 šedá
2 - 3 týdny
2 459 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kancelářské křeslo
Halmar RELAX černá
2 - 3 týdny
2 459 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K528 cappuccino
2 - 3 týdny
2 459 Kč
| Barva primární: | Cappuccino |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kancelářské křeslo
Halmar RELAX kancelářské křeslo tmavě hnědá
2 - 3 týdny
2 459 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Hnědá |
Kancelářské křeslo
Halmar PAREDES černá)
2 - 3 týdny
2 449 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K442 tmavě zelená
2 - 3 týdny
2 428 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K442 hořčicová
2 - 3 týdny
2 428 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Psací stůl
Halmar BEGA dub artisan grafitová (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 428 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Lamino |
| Šířka (cm): | 124 cm |
Psací stůl
Halmar BEGA dub artisan (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 428 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Lamino |
| Šířka (cm): | 124 cm |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle s podhlavníkem, látka mesh černá, houpací mechanismus (KA-B1013 BK)
skladem CEN
2 421 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní a konferenční, tmavě šedá látka, černé kovové nohy, otočný mechanismus (HC-536 GREY2)
skladem CEN
2 421 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Barová židle
Halmar H112 šedá / zlatá (2 karton)
2 - 3 týdny
2 418 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Šedá |
Moderní jídelní židle
Halmar K568 popelavá
2 - 3 týdny
2 418 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Sestava dvou konferenčních stolků
Halmar MALOMI přírodní černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 418 Kč
| Barva: | Černá, přírodní |
| Materiál desky: | MDF |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
