NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Němý sluha, barva bílá (20652-04 WT) |
skladem CEN
|
1 431 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Botník, 4 kovové chromované police, masiv kaučukovník, bílý matný lak, nosnost 1 (83168-14 WT) |
skladem CEN
|
1 341 Kč | |
| 3 |
|
Halmar OPTIMA 2 šedá tkanina |
2 - 3 týdny
|
5 771 Kč |
Celkem 2958 produktů
Konferenční stolek
Halmar OSARIO konferenční stolky sestava bílá mramor / bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 560 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kámen |
Křeslo
Halmar DUMBO otočné světlý popel
2 - 3 týdny
2 540 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Kancelářské křeslo
Halmar FABIO kancelářské křeslo černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
2 530 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar FALCAO šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
2 520 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Barová židle
Halmar H110 krémová / ořechová
2 - 3 týdny
2 520 Kč
| Barva: | Krémová |
| Barva sedáku: | Krémová |
| Barva kostry: | Ořech |
Konferenční stolek
Halmar BORNA deska bílá mramor
2 - 3 týdny
2 520 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kámen |
Křeslo
Halmar IKARO křeslo černá / přírodní / šedá
2 - 3 týdny
2 520 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Materiál: | Syntetický ratan |
| Typ: | Zahradní křeslo |
Moderní jídelní židle
Halmar K583 ořech hnědá béžová
2 - 3 týdny
2 520 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Set stolků
Autronic Set 2 ks stolků,pr.60x34, pr.37x37 cm, deska MDF, 3D dekor divoký dub, kovová drátěná podnož, černý mat (AF-3007 OAK)
Poslední kus
skladem CEN
2 511 Kč
| Barva: | Přírodní |
Křeslo
Autronic potah bílá látka bouclé, nohy masiv kaučukovník (AK-309 WT2)
skladem CEN
2 511 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 90x90x74 cm, MDF - bílý matný lak, kovová kostrukce, dřevěné nohy (DT-306 WT)
skladem CEN
2 511 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 90 cm |
Luxusní ložní povlečení
PIP Studio Tutti i Fiori Dark Blue140x200+70x90
Doprava zdarma
skladem
2 499 Kč
| Barva: | Modrá |
| Materiál: | Bavlna |
| Rozměr: | 140x200 |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, černá síťovina, černý plast, kolečka na tvrdé podlahy (KA-K2080 BK)
skladem CEN
2 490 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Židle kancelářská, šedá MESH síťovina, šedá látka, plastový kříž, synchronní mechanismus, kolečka pro tvrdé povrchy (KA-V3329 GREY)
skladem CEN
2 490 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
