NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Křeslo, potah starorůžová látka, nohy masiv kaučukovník (AK-310 PINK2) |
skladem CEN
|
2 190 Kč | |
| 2 |
|
Katmandu Orbetello kulatý 41,5/70/70 dub olej |
skladem
|
3 108 Kč | |
| 3 |
|
Forte Louoto LTOB01-D78 ,225x171x25cm, barva dub artisan, 1*karton |
skladem
|
2 990 Kč |
Celkem 2958 produktů
Houpací křeslo
Autronic potah zelená látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník (AK-371 GRN2)
skladem CEN
2 691 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Houpací křeslo |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, krémová látka, noha černý kov, otočný mechanismus 360° (DCH-T1156 CRM2)
skladem CEN
2 691 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, béžová, manšestrová látka, HC-X1128 LAN2 (HC-X1128 LAN2)
skladem CEN
2 691 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, šedá, manšestrová látka, HC-X1128 GREY2 (HC-X1128 GREY2)
skladem CEN
2 691 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Křeslo ušák
Autronic Křeslo ušák potah krémová látka, nohy černý kov. (AK-W1206 CRM2)
skladem CEN
2 690 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Konferenční stolek
Halmar CAPRI dub san remo / černá
2 - 3 týdny
2 672 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Materiál desky: | MDF |
Regál
Halmar REG19 dub sonoma / černá
2 - 3 týdny
2 672 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 190 |
Konzolový stolek
Halmar CARMEN přírodní / černá
2 - 3 týdny
2 662 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál desky: | Lamino |
Moderní jídelní stůl
Halmar LARSON deska - přírodní, nohy - černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 662 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Kancelářské křeslo
Halmar FRANKLIN černá-šedá-bílá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
2 652 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Psací stůl
Halmar MEZO B1 vícebarevný
2 - 3 týdny
2 631 Kč
| Barva: | Vícebarevná |
| Materiál desky: | MDF |
| Šířka (cm): | 120 cm |
Barová židle
Halmar BORYS LOW bílá / tap. Inari 23
2 - 3 týdny
2 631 Kč
| Barva: | Bílá |
| Barva sedáku: | Béžová |
| Barva kostry: | Bílá |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
