NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Polička nástěnná 80 cm, MDF, barva bílá, baleno v ochranné fólii (P-025 WT) |
skladem CEN
|
405 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Polička nástěnná 40 cm, MDF, dekor dub, kov černý mat (P-062 OAK) |
skladem CEN
|
130 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Kancelářská židle, šedá síťovina, černý plast, kolečka na tvrdé podlahy (KA-K2080 GREY) |
skladem CEN
|
2 490 Kč |
Celkem 2958 produktů
Konferenční stolek
Halmar LOTTA 110 dub wotan/černá
2 - 3 týdny
2 967 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Materiál desky: | Dřevotříska |
Moderní jídelní stůl
Signal Mosso III 80x80 dub
Poslední kus
skladem
2 961 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 80.00 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní a konferenční, zelená látka, černé kovové nohy, otočný mechanismus (HC-536 GRN2)
skladem CEN
2 961 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní a konferenční, krémová látka, černé kovové nohy, otočný mechanismus (HC-536 CRM2)
skladem CEN
2 961 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářský kontejner
Autronic 30x46x59cm, kov, bílá, AUK-E1130 WT
skladem CEN
2 961 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Kov |
| Výška (cm): | 59.2 cm |
Kancelářské křeslo
Autronic houpací mechanismus, šedá látka, KA-K3104 GREY
Doprava zdarma
skladem CEN
2 961 Kč
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Kancelářské křeslo
Autronic houpací mechanismus, černá látka, KA-K3104 BK
Doprava zdarma
skladem CEN
2 961 Kč
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Moderní jídelní stůl
Halmar RAYMOND deska - transparentní, nohy - chrom (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 936 Kč
| Barva desky: | Průhledná |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 100.00 |
Konferenční stolek
Halmar SWING LAW-1 ořechová/černá, nohy: černá
2 - 3 týdny
2 936 Kč
| Barva: | Ořech |
| Materiál desky: | MDF |
Televizní stolek
Halmar VIGO televizní stolek 140 dub wotan/dub wotan
2 - 3 týdny
2 926 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 30 cm |
Televizní stolek
Halmar VIGO televizní stolek GLASS 180 KORPUS šedá
2 - 3 týdny
2 926 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 30 cm |
Konferenční stolky
Halmar ANTILLA sestava černá / kouřové
2 - 3 týdny
2 906 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | Sklo |
Kancelářské křeslo
Halmar JENSEN kancelářské křeslo, černá - šedá - červená
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
2 906 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Barová židle
Halmar H123 šedá / ořechová
2 - 3 týdny
2 906 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Ořech |
Konferenční stolek
Halmar TALBI konferenční stolek bílá mramor / bílá / zlatá
2 - 3 týdny
2 906 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kámen |
Barová židle
Halmar H123 černá / ořechová
2 - 3 týdny
2 906 Kč
| Barva: | Černá, dřevo |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Ořech |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
