NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Halmar K247 bílá-dub medový |
2 - 3 týdny
|
1 595 Kč | |
| 2 |
|
Halmar PAFOS 150 2D2K bílá mat/ bílá mat (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
5 476 Kč | |
| 3 |
|
Halmar LOCARNO stůl, deska - ořechová, noha - černá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
6 462 Kč |
Celkem 2958 produktů
Kancelářské křeslo
Halmar CHRONO bílá-černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Bílá |
kancelářské křeslo
Halmar DESMOND 2 tmavě šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářské křeslo
Halmar DESMOND béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Béžová |
Kancelářské křeslo
Halmar DESMOND šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Zlatá |
Moderní jídelní stůl
Halmar OLMO kulatý, ořech / černá (3 Karton)
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 90.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar RAYMOND deska - transparentní, nohy - zlatá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva desky: | Průhledná |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 100.00 |
Kancelářské křeslo
Halmar CARLOS kancelářské křeslo jasně hnědá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Zlatá |
Zrcadlo
Halmar DECO zrcadlo nástěnné, stříbrný antický
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Výška (cm): | 90 cm |
Moderní jídelní židle
Halmar K564 židle béžová
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Konferenční stolek
Signal ATLANTA III dub/ černá 2v1 80x80 cm
skladem
3 070 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | MDF |
Komoda
Forte CHELSEA CHLK45-D78 dub Artisan (1*Karton)
skladem
3 290 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 128.00 |
Konferenční stolek
Signal MANTA 2v1 tvrzené sklo s mramorovým efektem, nohy kov černý
Poslední kus
ihned k expedici
3 290 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál desky: | Tvrzené sklo |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 160x90x75 cm, MDF deska, dekor šedý dub, kov, černý lak (HT-F4416 GREY)
skladem CEN
3 290 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, synchronní mechanismus, černá, KA-Q8250 BK
Doprava zdarma
skladem CEN
3 290 Kč
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar STILO 2 tmavě šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 241 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářské křeslo
Halmar STILO černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 241 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO 2 dub medový / tap. MONOLITH 77 (námořnická)
2 - 3 týdny
3 231 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
konferenční stolek
Halmar GENESIS_S bílá mramor / ořechová / zlatá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 231 Kč
| Barva: | Vícebarevná |
| Materiál desky: | Keramika |
Regál
Autronic Regál, mdf, černá, AUR-E1121 BK
skladem CEN
3 231 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 180 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
