NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Nástěnná polička, sada 3 ks, barva šedá matná (P-009 GREY2) |
skladem CEN
|
675 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Taburet s úložným prostorem, látka krémová (TAB-462 CRM2) |
skladem CEN
|
441 Kč | |
| 3 |
|
Halmar PACHO sestava, béžová |
2 - 3 týdny
|
1 646 Kč |
Celkem 2958 produktů
Komoda
Forte ALICE SPRINGS ACSK211-U72 terracotta (2*Karton)
Poslední kus
ihned k expedici
3 390 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 83 |
Televizní stolek
Halmar VIGO 180 latté mat/ latté lesk
2 - 3 týdny
3 383 Kč
| Barva: | Latte |
| Výška (cm): | 30 cm |
Televizní stolek
Halmar LOTTA 160 (2D2K) dub wotan/ černá
2 - 3 týdny
3 363 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 53.00 |
křeslo
Halmar AMARO olivová
2 - 3 týdny
3 322 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Moderní jídelní židle
Halmar K585 tmavě béžová dub přírodní
2 - 3 týdny
3 322 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Herní křeslo
Autronic Herní a kancelářské křeslo E-racer, potah červená a černá látka, houpací mechani (KA-G408 RED)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 321 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Herní křeslo
Autronic Herní a kancelářské křeslo E-racer, potah šedá a černá látka, HM (KA-G408 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 321 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Autronic Jídelní stůl rozkládací 120+30x80x74 cm, deska MDF, dýha, nohy masiv, oŕech (BT-6778 WAL)
Poslední kus
skladem CEN
3 321 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 120-150 |
Moderní jídelní stůl
Halmar COBALT barva dub wotan/černá
2 - 3 týdny
3 312 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Kancelářské křeslo
Halmar CARLOS černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Zlatá |
Kancelářské křeslo
Halmar CHRONO bílá-černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Bílá |
Kancelářské křeslo
Halmar SONIC černá / j. šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva: | Černá, šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K564 popelavá
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
