NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Němý sluha, černý kov (81119 BK) |
skladem CEN
|
441 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Němý sluha, chrom (83989 CR) |
skladem CEN
|
711 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Jídelní stůl 110x70 cm, MDF bílá / šedý lak (GDT-202 WT) |
skladem CEN
|
1 390 Kč |
Celkem 2960 produktů
Patrová postel
MW MARIO FAMILIE včetně roštu buk bílá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
21 600 Kč
Komoda masiv
Siudy Napoli 10, dubová 1420x400x950cm ( karton*2 )
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
21 500 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 95 |
Vitrína
G+K Meble I-P WZ-0159 dub (1031595101) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
21 409 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 205 |
Vitrína
G+K Meble I-L WZ-0159 dub (1031597101) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
21 409 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 205 |
Dřevěný jídelní stůl
G+K Meble I WZ-0169 (1031691701) (2 karton)
Doprava zdarma
skladem
20 736 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Klasický |
Dřevěný jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní 200x100x75 cm, masiv dub, povrchová úprava olejem (DS-F200 DUB)
Doprava zdarma
skladem CEN
20 601 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Landhaus |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar MASSIVE 3 160-250x90x77 cm dub přírodní (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
20 483 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-250 |
Moderní jídelní stůl
Halmar PATRIZIO rozkládací deska - tmavě šedá, noha - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
20 188 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Černý |
| Šířka (cm): | 160-200 |
Kredenc
G+K Meble IV WZ-0159 dub (1031595601) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
20 169 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 148 cm |
Regál
Halmar SMART REG-1 dub přírodní/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
20 046 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 196 |
Dřevěný jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 200x100 cm,masiv dub, zkosená hrana, kovová noha, černý lak (DS-M200 DUB)
Doprava zdarma
skladem CEN
19 990 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 200.00 |
Televizní stolek
G+K Meble I WZ-0169 (1031691001) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
19 932 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 56 |
Noční stolek z masivu
Atlas ATL_OMNIA LUX_N60_BAJC 5-nohy černé
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
19 900 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 62.5 cm |
Manželská postel
Klinmam Comfort Laguna 180x200, barva: Light Brown
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
19 900 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar FORUM stůl rozkládací, černý mramor černý (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
19 863 Kč
| Barva desky: | černá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 180-260 |
Vitrína
G+K Meble I WZ-0169 (1031690101) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
19 674 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 204 |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar MASSIVE rozkládací 160-250x90x77 cm jasně dub/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
19 202 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ano |
| Styl: | Klasický |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar MASSIVE 2 160-250x90x77 cm dub přírodníčerná (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
19 202 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-250 |
Manželská postel
Halmar ASENTO 160 - hořčicová tap. Element 8 (4 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
19 101 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | hořčice |
| Materiál: | Čalounění |
Manželská postel
Serabed MOON 180x200 SB63 - šedá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
19 000 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Sedací souprava
ARKOS Hugo mini universal , látka : Solid 83
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
18 990 Kč
| Šířka (cm): | 217 cm |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Šedá |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
