NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Halmar LUXOR tmavě hnědá |
2 - 3 týdny
|
11 745 Kč | |
| 2 |
|
Halmar FABIANO rozkládací 135-175/85 cm dub wotan/černá |
2 - 3 týdny
|
5 161 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Taburet s úložným prostorem, černá manšestrová látka (TAB-472 BK6) |
skladem CEN
|
531 Kč |
Celkem 2958 produktů
Manželská postel
Halmar LINDA 140 černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 454 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Kov |
Konzolový stolek
Signal HARMONY C tvrzené sklo, rám: kov + lamino deska, barva: černá/ořech 40x110 cm
Poslední kus
skladem
3 450 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál desky: | Tvrzené sklo |
Konferenční stolek
Halmar BROOKLYN dub přírodní/černá
2 - 3 týdny
3 444 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | MDF |
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO 3 černá / tap. velvet pikowany Karo 4 - MONOLITH 37 (tmavě zelená)
2 - 3 týdny
3 414 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Šatní skříň
Halmar SAMBA REG3 skříň bílá/černá lesk
2 - 3 týdny
3 414 Kč
| Barva: | Bílá, černá |
| Výška (cm): | 114 cm |
Moderní jídelní židle
Halmar BASSO dub přírodní potah: CREMONA 14 (béžová)
2 - 3 týdny
3 414 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, šedá ekokůže, kříž kov černý, houpací mechanismus (KA-G301 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 411 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní konferenční stolek
Autronic Konferenční stolek, 110x60x42 cm, deska MDF, dekor divoký dub, kov - černý mat (AHG-260 OAK)
skladem CEN
3 411 Kč
Křeslo
Autronic Křeslo, potah šedobéžová látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník, přírodní odstín (AK-321 SIL2)
skladem CEN
3 411 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Křeslo
Autronic Křeslo, potah lanýžová látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník, přírodní odstín a (AK-321 LAN2)
skladem CEN
3 411 Kč
Křeslo
Autronic Křeslo, potah tmavě šedá látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník (AK-321 GREY2)
Poslední kus
skladem CEN
3 411 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, potah černá látka a černá síťovina MESH, PC mech. s aretací (KA-Y309 BK)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 411 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
| Bederní opěrka: | Posuvná vertikálně |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, černá ekokůže, taštičkové pružiny, kovový kříž, kolečka na tvrdé podlahy (KA-Y346 BK)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 411 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářské křeslo
Autronic černá látka, šedý plastový kříž, kolečka na tvrdé podlahy (KA-C713 BK2)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 411 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářské křeslo
Autronic Kancelářské křeslo, houpací mechanismus, béžová látka, KA-C713 CRM2
Doprava zdarma
skladem CEN
3 411 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Křeslo
Autronic ušák, vícebarevná, látka, AK-305B PW2
skladem CEN
3 411 Kč
| Barva primární: | Vícebarevná |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Konferenční stolek
Jurek Meble Ademo 9 ořech 100/45/60cm
Poslední kus
skladem
3 400 Kč
| Barva: | Ořech |
| Materiál desky: | MDF |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
