NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Židle jídelní, bílá plastová skořepina, sedák ekokůže, nohy masiv přírodní buk (CT-771 WT) |
skladem CEN
|
1 071 Kč | |
| 2 |
|
Halmar LUXOR bílá |
2 - 3 týdny
|
11 745 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Botník, mdf, hnědá, ABO-G1014 OAK (ABO-G1014 OAK) |
skladem CEN
|
891 Kč |
Celkem 2958 produktů
Konferenční stůl
Autronic Stůl konferenční, 120x60x55 cm, MDF deska, dekor šedý dub, kov, police, černý lak (CT-F4212 GREY)
skladem CEN
3 591 Kč
Moderní jídelní židle
Autronic černá, hladká látka, DCH-D1330 BK2 (DCH-D1330 BK2)
skladem CEN
3 591 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic krémová látka, 360° vratný mechanismus, černý kov (DCH-D1320 CRM2)
skladem CEN
3 591 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic šedá látka, 360° vratný mechanismus, černý kov (DCH-D1320 GREY2)
skladem CEN
3 591 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic krémová manšestrová látka, 360° vratný mechanismus, černý kov (DCH-D1332 CRM2)
skladem CEN
3 591 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Volně stojící zrcadlo
Autronic zrcadlo se šperkovnicí MDF bílá
Poslední kus
skladem CEN
3 591 Kč
| Výška (cm): | 162 cm |
Konferenční stůl
Autronic Stůl konferenční 110x70 cm, masiv dub, přírodní hrana, kovová noha quotUquot 6x2 cm (KS-F110U DUB)
skladem CEN
3 590 Kč
Konferenční stůl
Autronic Stůl konferenční 110x70 cm, masiv dub, rovná hrana, kovová noha quotXquot 5x5 cm (KS-F110X DUB)
skladem CEN
3 590 Kč
Kancelářské křeslo
Autronic Kancelářské křeslo, černá ekokůže, houpací mechanismus s aretací ve 3 polohách, kovový kříž, kolečka pro tvrdé povrchy (KA-T8325 BK)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 590 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Komoda
Forte CHELSEA CHLK24-U42 bílá mat (2*Karton)
Poslední kus
skladem
3 590 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 80 |
Televizní stolek
Forte SAITAMA SQMT221R-M826 (2*Karton)
Poslední kus
skladem
3 590 Kč
| Barva: | Světle šedá, dub |
| Výška (cm): | 67.00 |
Relaxační křeslo
Autronic Relaxační křeslo, modrá AK-315 BLUE2 (AK-315 BLUE2)
skladem CEN
3 590 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Relaxační křeslo
Autronic Relaxační křeslo, béžová AK-315 BGE2 (AK-315 BGE2)
skladem CEN
3 590 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Křeslo
Signal Clover Brego černá podnož/šedá 07
Poslední kus
ihned k expedici
3 590 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Křeslo
Signal Clover Brego černá podnož/kari 68
Poslední kus
skladem
3 590 Kč
| Barva primární: | Žlutá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Konferenční stolek
Halmar CAROLINA dub zlatá/černá
2 - 3 týdny
3 586 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | MDF |
Konferenční stolek
Halmar ASENSIO LAW-1 jasně šedá, nohy: černá
2 - 3 týdny
3 576 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál desky: | MDF |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
