NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Jídelní židle tmavě šedá látka, područky, otočný mechanismus 180°, černý kov (HC-522 GREY2) |
skladem CEN
|
1 690 Kč | |
| 2 |
|
Signal OPERA 102 (144)x73 bílá mat/buk |
skladem
|
4 990 Kč | |
| 3 |
|
Halmar REGINALD stůl kulatý deska - bílá mramor, nohy - stříbrná (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
8 727 Kč |
Celkem 2958 produktů
Kancelářské křeslo
Halmar HAMLET černá / šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 840 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Moderní jídelní stůl
Halmar AMBROSIO kulatý, deska - sklo, noha - černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 840 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 90.00 |
Set moderní jídelní stůl se židlemi
Halmar MILTON sestava + 4 židle, přírodní / černá
2 - 3 týdny
3 840 Kč
Moderní jídelní stůl
Halmar RONDO, deska - bezbarvá, nohy - zlatá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 840 Kč
| Barva desky: | Průhledná |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 110.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K581 židle béžová
2 - 3 týdny
3 840 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Konferenční stolek
Halmar ALESSIA béžová mramor černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 840 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál desky: | Kámen |
Moderní jídelní židle
Halmar K581 židle popelavá
2 - 3 týdny
3 840 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Obývací stěna
Halmar BENSON sestava, barva: dub artisan - černý (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 840 Kč
| Barva: | Dub |
| Šířka (cm): | 190 cm |
Obývací stěna
Halmar BENSON sestava, barva: dub artisan - kašmír (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 840 Kč
| Barva: | Dub |
| Šířka (cm): | 190 cm |
Regál
Halmar MEZO REG1 vícebarevný
2 - 3 týdny
3 820 Kč
| Barva: | Vícebarevná |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 180 cm |
Televizní stolek
Halmar INDIANAPOLIS I9 tmavý popel
2 - 3 týdny
3 820 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 53.00 |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
