NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Kancelářská židle, šedá látka, kříž plast černý, synchronní mechanismus (KA-G303 SIL2) |
skladem CEN
|
3 231 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Stůl konferenční 120x60x45 cm, MDF bílá deska, nohy bambus přírodní odstín (AF-1184 WT) |
skladem CEN
|
1 161 Kč | |
| 3 |
|
Forte ALICE SPRINGS ACSK221-U59 sv.zelená/ sv.zelená (1*Karton) |
skladem
|
2 390 Kč |
Celkem 2959 produktů
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, houpací mech., šedá látka, plast. kříž (KA-G198 GREY2)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 131 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, šedá látka, kříž plast stříbrný, houpací mechanismus (KA-G198 SIL2)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 131 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářské křeslo
Autronic Kancelářské křeslo s podnožkou, potah šedá látka, PC mechanismus s aretací (KA-Y350 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 131 Kč
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Kancelářské křeslo
Autronic Kancelářské křeslo, potah šedá látka, permanent contact mechanismus s aretací (KA-Y362 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 131 Kč
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar KING černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
4 125 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Konferenční stolek
Halmar SORAYA světle zelená
2 - 3 týdny
4 125 Kč
| Barva: | Zelená |
| Materiál desky: | MDF |
Vitrína
Jurek Meble Ademo 1 ořech 52/180/41cm
Poslední kus
skladem
4 100 Kč
| Barva: | Ořech |
| Výška (cm): | 180 |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM NAPOLEON imitace kůže černá
skladem
4 100 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Imitace broušené kůže |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Psací stůl
Forte MT311-120 138,2/75,3/60cm (2*karton)
Poslední kus
skladem
4 100 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | MDF |
| Šířka (cm): | 138 cm |
Komoda
Forte ALICE SPRINGS ACSK321-U60 písková (2*Karton)
Poslední kus
skladem
4 090 Kč
| Barva: | Písková |
| Výška (cm): | 121.00 |
Konferenční stolek
Halmar RAMONA černá mramor / ořechová
2 - 3 týdny
4 084 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | MDF |
Televizní stolek
Halmar RANDOM 150 cm dub wotan/černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 084 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 47 |
Televizní stolek
Halmar RANDOM 2 RTV-1 150 cm kašmír ořech černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 084 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 47 cm |
Zrcadlo
Halmar VERO zrcadlo nástěnné koupelnové, stříbrné
2 - 3 týdny
4 074 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Výška (cm): | 80 cm |
Kancelářské křeslo
Halmar ADMIRAL šedá / černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
4 064 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Síťovina / látka |
| Barva detailu: | Černá |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar COLORADO stůl rozkládací, deska - dub zlatá, rám - černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 064 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120-160 |
Komoda
Forte ALICE SPRINGS ACSK223-U72 terracotta (2*Karton)
Poslední kus
skladem
4 048 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 83 |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
