NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Nástěnná polička 80cm, barva dub. Baleno v ochranné fólii. (P-005 DUB) |
skladem CEN
|
297 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Stojan na šaty, bílá barva a chrom, kov plast, pojezd, nosnost 5 kg (ABD-1209 WT) |
skladem CEN
|
351 Kč | |
| 3 |
|
Forte BOHOL BHLK231-M478 sv. šedá/dub (2*Karton) |
skladem
|
5 990 Kč |
Celkem 2959 produktů
Konferenční stolek
Halmar GENESIS bílá mramor / ořechová / zlatá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 257 Kč
| Barva: | Bílá, vícebarevná |
| Materiál desky: | Keramika |
Kancelářské křeslo
Halmar DRAKE černá / šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
4 237 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Konferenční stolek
Halmar UNIVERSE 2 šedá mramor / černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 237 Kč
| Barva: | Černo-šedá |
| Materiál desky: | Kámen |
Moderní jídelní stůl
Halmar CARMELO stůl kulatý, deska - ořech, noha - černá (3 Karton)
2 - 3 týdny
4 237 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 100.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar RAYMOND 2 deska - černá mramor, nohy - zlatá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 227 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 100.00 |
Regál
Halmar LIMA REG3 bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 227 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 200 cm |
Konferenční stolek
Halmar FELICIA rám - zlatá, deska - černá mramor (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 227 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | Kámen |
Moderní jídelní stůl
Halmar RAYMOND 2, deska - bílá mramor, nohy - zlatá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 227 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 100.00 |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle houpací mech., šedá + černá látka, plast. kříž (KA-F05 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 221 Kč
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Křeslo
Halmar GRIFON krémová / zlatá
2 - 3 týdny
4 206 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Konferenční stolek
Halmar SELENA rám - chrom, sklo - kouřové
2 - 3 týdny
4 206 Kč
| Barva: | Chrom |
| Materiál desky: | Sklo |
Křeslo
Halmar CASTEL černá / hořčicová
2 - 3 týdny
4 206 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Komoda
Forte COLLET CETK221L- Q280 ,116x93x41cm barva dub/písková, 2*karton
Poslední kus
skladem
4 200 Kč
| Barva: | Dub, písková |
| Výška (cm): | 115.7 cm |
Vitrína
Forte ALICE ACSV711-U72 terractta (2*Karton)
Poslední kus
skladem
4 190 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 179 |
Komoda
Forte CHELSEA CHLK26-U42 bílá mat (2*Karton)
Poslední kus
skladem
4 190 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 80 |
Konferenční stolek
Signal TIFFANY A zlatá/černá, 50cm
Poslední kus
ihned k expedici
4 190 Kč
| Barva: | Zlatá/černá |
| Materiál desky: | Kov |
Moderní jídelní stůl
Halmar MORGAN kulatý dub zlatá / černá
2 - 3 týdny
4 176 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Konferenční stolek
Halmar PAFOS bílá mat/ bílá mat
2 - 3 týdny
4 155 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Dřevotříska |
Křeslo
Halmar GRIFON 2 krémová / přírodní)
2 - 3 týdny
4 145 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Křeslo
Halmar FOFANA krémová
2 - 3 týdny
4 145 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
